The magic of time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


When the past is transformed
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Pontok
Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Neb0pf

Mardekár: 30
Hollóhát: 35
Griffendél: 35
Hugrabug: 35

Legutóbbi témák
» The storm is coming - Louisa & Sirius
Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius EmptySzomb. Márc. 26, 2016 10:07 pm by Sirius Black

» The city that never sleeps
Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius EmptyPént. Feb. 19, 2016 2:42 pm by Rhaenys Eckhart

» Mr Tökéletes, avagy Potter szelencéje
Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius EmptyHétf. Jan. 25, 2016 5:17 pm by James Potter

» Potter kúria - Godric's Hollow
Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius EmptyHétf. Jan. 25, 2016 2:35 pm by James Potter

» Skulduggery
Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius EmptyCsüt. Jan. 21, 2016 10:00 pm by Vendég

» Jackson és Louisa - Véletlen egybeesések
Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius EmptySzer. Jan. 20, 2016 9:20 pm by Louisa E. Lighter

» CRAIG, Lucy
Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius EmptyHétf. Jan. 18, 2016 4:38 pm by Lucy Craig

» Louisa E. Lighter
Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius EmptyHétf. Jan. 18, 2016 1:18 pm by Rhaenys Eckhart

» Elkészültem!
Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius EmptyVas. Jan. 17, 2016 3:39 pm by Louisa E. Lighter

Top posters
Lily Evans
Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Vote_lcap1Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Voting_bar1Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Vote_rcap1 
Rhaenys Eckhart
Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Vote_lcap1Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Voting_bar1Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Vote_rcap1 
Emilia Corvina
Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Vote_lcap1Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Voting_bar1Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Vote_rcap1 
Kieran Kulkov
Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Vote_lcap1Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Voting_bar1Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Vote_rcap1 
Sirius Black
Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Vote_lcap1Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Voting_bar1Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Vote_rcap1 
Rodolphus Lestrange
Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Vote_lcap1Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Voting_bar1Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Vote_rcap1 
Narcissa Black
Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Vote_lcap1Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Voting_bar1Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Vote_rcap1 
Aaron Holloway
Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Vote_lcap1Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Voting_bar1Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Vote_rcap1 
James Potter
Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Vote_lcap1Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Voting_bar1Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Vote_rcap1 
Marcus W. Stephens
Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Vote_lcap1Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Voting_bar1Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Vote_rcap1 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:37 am-kor volt itt.
Facebook csoport
Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius 1018379006facebook-icon_www.kepfeltoltes.hu_
The Magic of Time
a Facebookon is

 

 Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius

Go down 
SzerzőÜzenet
Sirius Black
7. évfolyam
Sirius Black


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2015. Jul. 24.

Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius Empty
TémanyitásTárgy: Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius   Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius EmptyHétf. Júl. 27, 2015 6:35 pm


I love all the
DIRTY TRICKS & TWISTED GAMES
You play on me...
Elérkezett a nagy nap. Regulus végre tizenhét éves lesz, így büntetlenül tudom leitatni, akkor, amikor csak akarom. Sok előkészületet tettünk Lilyvel, hogy minden jól sikerüljön a buliján. Gondolkoztunk azon, hogy esetleg tervezünk egy jó nagy banzájt, a griffendéles klubhelyiségben, de hamar rá kellett jönnünk, hogy az nem lesz megfelelő. Először is: meglepetés bulit szeretnénk neki szervezni, viszont, ha mindenkit bevonnánk ebbe az ötletbe, akkor abból egészen biztos nem lenne meglepetés. Valamelyik nagyeszű, biztos elkottyantaná a titkot, márpedig az nem lenne túl szerencsés. Másodszor: A helyszín. Egyértelmű lenne, hogy a klubhelyiség lenne a megfelelő, de belegondolva, hogy a buli közepe táján, már a diákok háromnegyede részeg lenne, és hatalmas hangzavart csapna, és a jó hangulatnak hamar véget vetne az egyik tanár. Úgyhogy a nagy buli ötlete, a kukában landolt, és végül arra jutottunk, hogy jobb lesz, ha csak mi ketten, na és persze az ünnepelt leszünk jelen ezen a bizonyos szülinapon.

Felosztottuk egymás között a feladatokat. Lily felel a dekorációért, meg a finom ételekért, én pedig a rengeteg alkoholért, és egy csomó rágcsálnivalóért, ráadásul azért is, hogy öcsit elcsalogassam a Szükség Szobájához, amikor eljön az idő. A terv tehát a kezdetét vette. Napok óta mással sem foglalkozunk, hogy minden tökéletes legyen. Én a szokásosnál is többször szöktem le a Roxmortsba, hogy beszerezzek minden rám bízott dolgot, de úgy gondolom a végén igazán megérte. Szereztem rengeteg vajsört, lángnyelv whiskyt, sárkány brandyt, fűszeres mézbort, mézsört, és még számtalan alkoholt. De hiszen pont az a lényeg, hogy Regulus fel legyen avatva, szóval én aztán nem fukarkodom a jóval.

A következő utam, a Mézesfalásba vezetett. Rengeteg mindent szereztem be, hogy legyen miből válogatni, hiszen mégis csak egyszer lesz tizenhét éves az ember. Vettem Sav-A-Juj cukrot, mentaegeret, karamellás pókhálót, üst tortát, csokikondért, csokibékát, csokicsontvázat, csokipálcát, robbanó bonbont, tökös derelyét, cukorpennát, cukros mandulát. Ezeket is mind lekicsinyítettem, és csak utána indultam megszerezni Regnek az igazi ajándékát. Igazából addig nem is tudtam mit vegyek neki, de aztán megláttam valamit a kirakatban, amiről egyből ő ugrott be, így végül is az ajándéka is hamar meglett.

Tehát amint végeztem a bevásárló körutammal visszamentem a kastélyba és azon belül a szükség szobájába, ahol minden beszerzett dolgot lepakoltam. Most pedig eljött az idő, hogy megkezdődjön az igazi hadművelet: a szobába kell csalogatnom Regulust. Szerencsémre, elég hamar megtalálom, a klubhelyiségben, ahogy éppen pár griffendélessel diskurál. Felveszem a legkomolyabb arcomat, majd odalépek hozzá.
- Öcsi, most velem kell jönnöd. Vészhelyzet van. – Mondom komolyan, majd mit sem törődve a válaszával és a többiek kíváncsi tekintetével, megragadom a testvérem karját és már magam után is kezdem vonszolni. Ha nem áll ellen, de szerintem a meglepetés ereje, az én oldalamon áll. Így érek vele a szükség szobájához, az esetleges kérdéseire, szűkszavúan, és kissé füllentve válaszolva, majd kinyitom a megjelent ajtót és ha tudom, akkor belököm rajta, mielőtt észbe kaphatna.
Sirius
Black
TAG
Lily & Öcsi
WORDS
462
NOTES
Bulizásra fel! Razz
Vissza az elejére Go down
 
Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Weekend punishment - Rod & Sirius
» Please don't kill me - Sirius & Lily
» Regulus Black
» When a magical creature escapes - Corvi & Sirius
» Who are you? - Amycus & Lily

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The magic of time :: Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskola :: A kastély-
Ugrás: