The magic of time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


When the past is transformed
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Pontok
Potter kúria - Godric's Hollow Neb0pf

Mardekár: 30
Hollóhát: 35
Griffendél: 35
Hugrabug: 35

Legutóbbi témák
» The storm is coming - Louisa & Sirius
Potter kúria - Godric's Hollow EmptySzomb. Márc. 26, 2016 10:07 pm by Sirius Black

» The city that never sleeps
Potter kúria - Godric's Hollow EmptyPént. Feb. 19, 2016 2:42 pm by Rhaenys Eckhart

» Mr Tökéletes, avagy Potter szelencéje
Potter kúria - Godric's Hollow EmptyHétf. Jan. 25, 2016 5:17 pm by James Potter

» Potter kúria - Godric's Hollow
Potter kúria - Godric's Hollow EmptyHétf. Jan. 25, 2016 2:35 pm by James Potter

» Skulduggery
Potter kúria - Godric's Hollow EmptyCsüt. Jan. 21, 2016 10:00 pm by Vendég

» Jackson és Louisa - Véletlen egybeesések
Potter kúria - Godric's Hollow EmptySzer. Jan. 20, 2016 9:20 pm by Louisa E. Lighter

» CRAIG, Lucy
Potter kúria - Godric's Hollow EmptyHétf. Jan. 18, 2016 4:38 pm by Lucy Craig

» Louisa E. Lighter
Potter kúria - Godric's Hollow EmptyHétf. Jan. 18, 2016 1:18 pm by Rhaenys Eckhart

» Elkészültem!
Potter kúria - Godric's Hollow EmptyVas. Jan. 17, 2016 3:39 pm by Louisa E. Lighter

Top posters
Lily Evans
Potter kúria - Godric's Hollow Vote_lcap1Potter kúria - Godric's Hollow Voting_bar1Potter kúria - Godric's Hollow Vote_rcap1 
Rhaenys Eckhart
Potter kúria - Godric's Hollow Vote_lcap1Potter kúria - Godric's Hollow Voting_bar1Potter kúria - Godric's Hollow Vote_rcap1 
Emilia Corvina
Potter kúria - Godric's Hollow Vote_lcap1Potter kúria - Godric's Hollow Voting_bar1Potter kúria - Godric's Hollow Vote_rcap1 
Kieran Kulkov
Potter kúria - Godric's Hollow Vote_lcap1Potter kúria - Godric's Hollow Voting_bar1Potter kúria - Godric's Hollow Vote_rcap1 
Sirius Black
Potter kúria - Godric's Hollow Vote_lcap1Potter kúria - Godric's Hollow Voting_bar1Potter kúria - Godric's Hollow Vote_rcap1 
Rodolphus Lestrange
Potter kúria - Godric's Hollow Vote_lcap1Potter kúria - Godric's Hollow Voting_bar1Potter kúria - Godric's Hollow Vote_rcap1 
Narcissa Black
Potter kúria - Godric's Hollow Vote_lcap1Potter kúria - Godric's Hollow Voting_bar1Potter kúria - Godric's Hollow Vote_rcap1 
Aaron Holloway
Potter kúria - Godric's Hollow Vote_lcap1Potter kúria - Godric's Hollow Voting_bar1Potter kúria - Godric's Hollow Vote_rcap1 
James Potter
Potter kúria - Godric's Hollow Vote_lcap1Potter kúria - Godric's Hollow Voting_bar1Potter kúria - Godric's Hollow Vote_rcap1 
Marcus W. Stephens
Potter kúria - Godric's Hollow Vote_lcap1Potter kúria - Godric's Hollow Voting_bar1Potter kúria - Godric's Hollow Vote_rcap1 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:37 am-kor volt itt.
Facebook csoport
Potter kúria - Godric's Hollow 1018379006facebook-icon_www.kepfeltoltes.hu_
The Magic of Time
a Facebookon is

 

 Potter kúria - Godric's Hollow

Go down 
SzerzőÜzenet
James Potter
7. évfolyam
James Potter


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2015. Sep. 11.
Tartózkodási hely : Roxfort

Potter kúria - Godric's Hollow Empty
TémanyitásTárgy: Potter kúria - Godric's Hollow   Potter kúria - Godric's Hollow EmptyHétf. Jan. 25, 2016 1:45 pm

Potter kúria - Godric's Hollow 1366755888_42
Vissza az elejére Go down
James Potter
7. évfolyam
James Potter


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2015. Sep. 11.
Tartózkodási hely : Roxfort

Potter kúria - Godric's Hollow Empty
TémanyitásTárgy: Re: Potter kúria - Godric's Hollow   Potter kúria - Godric's Hollow EmptyHétf. Jan. 25, 2016 2:35 pm

szavak száma: 360 || zene: nincs || megjegyzés:  Remélem elmegy kezdőnek Very Happy

A szüleim egy újabb puccos party-t rendeznek. Egy részről ezt bánom, mert hivatalos rá az az idegesítő nénikém is, aki folyton beéget mindenki előtt. Mrs. Ginger... Már látom is, hogy felém kukkant, és alig várja, hogy ide jöhessen azon az idegesítő, nyávogó hangján "babusgatni". Mintha még csecsemő lennék... És csodálkoznak, hogy hamar felmegy a pumpa bennem.
Megforgatom a szemem, és elfordulok, hogy azt gondolja, nem vettem észre.
Másrészről viszont nincs körülöttem egyetlen sárvérű sem. Erre mindig nagyon ügyelünk. Csak a tiszta vérű varázslók jöhetnek szóba a báljainkon, és az összejöveteleken.
Egyébként ma szokatlanul jól öltöztem fel... Vagy inkább azt mondanám, hogy alkalomhoz illően. Na nem mintha máskor nem lennék jól öltözött, de ez az ing, és a varázsló öltöny jó ötlet volt.
Malfoy felé fordulok, aki kissé idegesen pásztázza az összegyűlt tömeget. Mintha várna valakire. Nem szeretem a titkokat, de mégsem kérdezek rá, hogy mi a baja. Az ő dolga. Annyira nem tud foglalkoztatni, ugyanis valamilyen szinten ő is ki akar túrni a helyemről. Szinte szomjazik a hírnévre.
-Hol van már Cissa? -kérdezem hangosan, pedig jól tudom, hogy ő szereti a hatásos belépőket, amikor minden tekintet rászegeződik. Nos, ez nem is csoda... Mindenki meg akarja őt kapni, csak éppen nem mindenkinek adja meg magát.
Amikor végre megpillantom a bejárati ajtó előtt, felé fordulok, és a lépcső korlátjára támaszkodom. Minden férfi tekintete rászegeződik. Szinte csorog a nyáluk, amin én csak elmosolyodom. Sok kiéhezett balfácán...
-Máris jövök... -szólok oda csak a vállam fölött a többieknek, és a lépcső felé veszem az irányt. Amíg mindenki szinte megrohamozná a Mardekár királynőt, én csak lezseren megyek oda hozzá.
Ezt már megszokta. Nem vagyok rajongó típus, és azt sem várja el, hogy hirtelen beleszeressek. Nem úgy, mint a többi fruska, akikkel néha hempergek. Tőlük csak azt hallom, hogy mikor hívom őket romantikus vacsorára vagy mikor mutatom őket be a szüleimnek. Ch, azt leshetik...
-Szia Cissa. -biccentek felé, és megengedek magamnak egy félmosolyt is, pedig nem igazán szoktam mosolyogni.
-Reméltem, hogy te is itt leszel. -udvariaskodtam. Na ilyet sosem hall tőlem az iskolában. Minek is mondanám. Itt is csak elvárják. Persze örülök, hogy itt van, hiszen kellemes társaságom lesz a mai estére, de ezt sosem mondom neki.


Narcissa & James

Vissza az elejére Go down
 
Potter kúria - Godric's Hollow
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» James Potter
» James Potter
» Mr Tökéletes, avagy Potter szelencéje
» Mr Tökéletes, avagy Potter szelencéje

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The magic of time :: Túl az Óperencián :: Szerte a nagyvilágban-
Ugrás: