The magic of time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


When the past is transformed
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Pontok
The storm is coming - Louisa & Sirius Neb0pf

Mardekár: 30
Hollóhát: 35
Griffendél: 35
Hugrabug: 35

Legutóbbi témák
» The storm is coming - Louisa & Sirius
The storm is coming - Louisa & Sirius EmptySzomb. Márc. 26, 2016 10:07 pm by Sirius Black

» The city that never sleeps
The storm is coming - Louisa & Sirius EmptyPént. Feb. 19, 2016 2:42 pm by Rhaenys Eckhart

» Mr Tökéletes, avagy Potter szelencéje
The storm is coming - Louisa & Sirius EmptyHétf. Jan. 25, 2016 5:17 pm by James Potter

» Potter kúria - Godric's Hollow
The storm is coming - Louisa & Sirius EmptyHétf. Jan. 25, 2016 2:35 pm by James Potter

» Skulduggery
The storm is coming - Louisa & Sirius EmptyCsüt. Jan. 21, 2016 10:00 pm by Vendég

» Jackson és Louisa - Véletlen egybeesések
The storm is coming - Louisa & Sirius EmptySzer. Jan. 20, 2016 9:20 pm by Louisa E. Lighter

» CRAIG, Lucy
The storm is coming - Louisa & Sirius EmptyHétf. Jan. 18, 2016 4:38 pm by Lucy Craig

» Louisa E. Lighter
The storm is coming - Louisa & Sirius EmptyHétf. Jan. 18, 2016 1:18 pm by Rhaenys Eckhart

» Elkészültem!
The storm is coming - Louisa & Sirius EmptyVas. Jan. 17, 2016 3:39 pm by Louisa E. Lighter

Top posters
Lily Evans
The storm is coming - Louisa & Sirius Vote_lcap1The storm is coming - Louisa & Sirius Voting_bar1The storm is coming - Louisa & Sirius Vote_rcap1 
Rhaenys Eckhart
The storm is coming - Louisa & Sirius Vote_lcap1The storm is coming - Louisa & Sirius Voting_bar1The storm is coming - Louisa & Sirius Vote_rcap1 
Emilia Corvina
The storm is coming - Louisa & Sirius Vote_lcap1The storm is coming - Louisa & Sirius Voting_bar1The storm is coming - Louisa & Sirius Vote_rcap1 
Kieran Kulkov
The storm is coming - Louisa & Sirius Vote_lcap1The storm is coming - Louisa & Sirius Voting_bar1The storm is coming - Louisa & Sirius Vote_rcap1 
Sirius Black
The storm is coming - Louisa & Sirius Vote_lcap1The storm is coming - Louisa & Sirius Voting_bar1The storm is coming - Louisa & Sirius Vote_rcap1 
Rodolphus Lestrange
The storm is coming - Louisa & Sirius Vote_lcap1The storm is coming - Louisa & Sirius Voting_bar1The storm is coming - Louisa & Sirius Vote_rcap1 
Narcissa Black
The storm is coming - Louisa & Sirius Vote_lcap1The storm is coming - Louisa & Sirius Voting_bar1The storm is coming - Louisa & Sirius Vote_rcap1 
Aaron Holloway
The storm is coming - Louisa & Sirius Vote_lcap1The storm is coming - Louisa & Sirius Voting_bar1The storm is coming - Louisa & Sirius Vote_rcap1 
James Potter
The storm is coming - Louisa & Sirius Vote_lcap1The storm is coming - Louisa & Sirius Voting_bar1The storm is coming - Louisa & Sirius Vote_rcap1 
Marcus W. Stephens
The storm is coming - Louisa & Sirius Vote_lcap1The storm is coming - Louisa & Sirius Voting_bar1The storm is coming - Louisa & Sirius Vote_rcap1 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:37 am-kor volt itt.
Facebook csoport
The storm is coming - Louisa & Sirius 1018379006facebook-icon_www.kepfeltoltes.hu_
The Magic of Time
a Facebookon is

 

 The storm is coming - Louisa & Sirius

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Sirius Black
7. évfolyam
Sirius Black


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2015. Jul. 24.

The storm is coming - Louisa & Sirius Empty
TémanyitásTárgy: The storm is coming - Louisa & Sirius   The storm is coming - Louisa & Sirius EmptyPént. Feb. 19, 2016 3:11 pm


Louisa


A mai edzés nem igazán olyan volt, mint amilyet vártam. Azt gondoltam, hogy ugyanúgy fog zajlani, mint a többség, mégis ki a fene gondolta volna, hogy akkora égszakadás lesz belőle, hogy alig fogom látni még a saját seprűmet is? A csapatkapitány végül nagyon hamar le is fújta az egész edzést, ugyanis nagyon úgy tűnt, hogy a vihar nem, hogy csökken, hanem még erősödik is. Olyan orkán erejű szél kezdett fújni, hogy alig tudtuk már irányítani a seprűinket, ráadásul olyan is előfordult, hogy a tiltott rengeteg felől, egy kisebb ágat is felénk sodort a szél. Így a csapatkapitányunk is kénytelen volt bevallani azt, hogy így már tényleg tarthatatlan a gyakorlás, így mindenkit leparancsolt a földre. Nagy megkönnyebbülés számomra, amikor végre újra érezhetem a talajt a lábam alatt, még akkor is, ha teljesen elsüppedek a sárban, és csoda, hogy minden egyes lépésnél az öltöző felé, nem veszítem el valamelyik cipőmet.

Nem tudom mikor örültem utoljára ennyire egy forró zuhanynak, most mindenesetre elképesztően jó érzéssel tölt el, és kicsit tovább is maradok a zuhany alatt, mint ahogy általában szoktam. Olyannyira, hogy én leszek az utolsó, aki elkészül, pedig általában ez fordított szokott lenni, és én vagyok az első, aki elhagyja az öltözőt. A csapatkapitány az egyedüli, aki még rajtam kívül az öltözőben tartózkodik.
-Sirius, szólj légy szíves a lányoknak, hogy igyekezzenek. Ez a vihar nem egyhamar fog elvonulni és egyre rosszabbnak látszik. Nem szeretném, ha bárki is az öltözőben ragadna. – Csak bólintok a szavaira, úgy látszik, így jár az, aki ilyen lassan készül el. Kilép az ajtón, én pedig gyorsan elkezdek felöltözni, majd egy nagy sóhajjal én is kilépek a viharba.

Már most érzem, hogy az időjárás tényleg nem viccel. Már vannak olyan széllökések, amik engem is majdnem feldöntenek a lábamról, pedig engem aztán tényleg nehéz. Viszonylag hamar odaérek a női öltözőhöz, és kopogás nélkül menekülök be az eső és a szél elől a meleg öltözőbe. Most egy cseppet sem tud izgatni, hogy esetleg, valaki még nem öltözött fel, amúgy is, már vagy ezerszer láttam meztelen nőket. Csak be akarok jutni. Gyors mozdulattal be is vágom magam mögött az ajtót, mielőtt még a szél kiszakítaná a kezemből. Hála annak a rohadt esőnek már megint csuromvíz vagyok. Csak most nézek fel, hogy lássam, kikkel is állok szemben, de egészen üresnek tűnik az öltöző. Megtörténhetett az a csoda, hogy előbb elkészültek még ők is, mint én? Vagy még a zuhanyban pepecselnek?
- Hahó! Van itt valaki? Ha igen, igyekezni kellene, mert lassan képtelenek lesztek kimenni a nagy szélbe! – Kiáltok be, de azért közben beljebb is lépek. Közben már veszem is elő a pálcámat, hogy szárító varázslatot küldjek magamra.

Words: 433 || Notes:Nagyon sajnálom, hogy csak most ^^"
Vissza az elejére Go down
Louisa E. Lighter

Louisa E. Lighter


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2016. Jan. 17.
Tartózkodási hely : Roxfort

The storm is coming - Louisa & Sirius Empty
TémanyitásTárgy: Re: The storm is coming - Louisa & Sirius   The storm is coming - Louisa & Sirius EmptySzer. Feb. 24, 2016 12:55 pm

To Sirius

Ennyit a mai edzésről. Pedig egész szép napnak indult a mai, de hát senki az égvilágon nem gondolta volna, hogy akkora égszakadás lesz, hogy nem fogom látni még a seprűm sem magam alatt. Ráadásul nem, hogy gyorsan elvonuló záport kaptunk volna, nekünk egyenesen a hónap vihara jutott. Tipikus, hogy ne tudjunk gyakorolni. De hát ilyen körülmények közt nem lehet.
Olyan orkánerejű szél lett hirtelen, hogy nagyon megkellett kapaszkodnom és kifejezetten jól kellett manővereznem, hogy ne találjon fejbe az egyik nagyobbacska ág, amit a vihar a tiltott rengeteg felől fújt ide. De szerencsére a csapatkapitányunk felfogta, hogy ilyen körülmények között életveszélyes edzeni és leparancsolt minket a földre.
Szerintem nem én voltam az egyetlen, ami áldotta ezért a döntésért. Bár be kell vallanom, hogy a sár egy cseppet sem tetszett. Minden második lépésnél úgy elmerült a lábam, hogy azt hittem elnyel a sár. Pedig az fizikai képtelenség, hacsak nem bűvölik meg. De komolyan kinek lenne esze ilyenre, mikor ilyen ramaty az idő. Na, jó lenne ötletem, hogy ki csinálná meg, de szerencsére nem csinálta meg senki.
Megkönnyebbülök, mikor végre az öltözőbe érek. Teljesen át vagyok fagyva. Legszívesebben azonnal a zuhany alá álltam volna, de milyen az én szerencsém, mindenki sokáig akart fürdeni. Én voltam az utolsó, aki bejutott. De a víz melege elfeledtette velem a haragomat. Élveztem, hogy végre felmelegedhetek egy kicsit. A hosszas várakozás után megérdemeltem.
Még voltak benn páran, mikor én bementem zuhanyozni. Viszont teljesen elfeledkezek az időről a zuhany alatt. De hát mit tegyek, ha egyszer olyan jó érzés volt a melegben lenni. Pedig nem szoktam én ennyit fürdeni. Meg igazából felesleges is. Kint esik, ugyanolyan vizes leszek, mint előtte, de mindegy, mert élveztem.
Mikor végzek, mosolyogva zárom el a csapot. Még bent felöltözök, azóta mióta tavaly az egyik fiú – senki se találná ki, hogy ki volt az – csak úgy betoppant, mikor öltöztünk, na, én azóta öltözök fel, még mielőtt kijönnék a zuhanyzó védelme mögül.
Dúdolgatva, szedem össze a dolgaimat. Szerencsére nem hozok magammal sok dolgot a fürdéshez. Mikor belépek az öltöző azon részébe, ahol lepakolunk, nem látok egy lányt se, csak… El se hiszem, hogy pont ő van itt, ennyire sokáig fürödtem, hogy a csapatkapitány rám küldte Siriust?
Szavai hallatán megnyugszom. Szóval nem konkrétan miattam lett ideküldve. Tehát a kapitány nem tudta, hogy mindenki elkészült már, rajtam kívül. Kihúzom magam, mielőtt megszólalnék. Nincs nekem semmi bajom Siriusal, csak néha nagyon furcsán tud viselkedni és nem tudom hova tenni, amikor olyan.
- Ne ordíts! Nem vagyok süket Black! - Mondom elvigyorodva. - Mellesleg, na, nem mondod? Mindenképpen ki kell mennem, ha nem akarok itt ragadni a vihar végéig. Hogy van az, hogy te nem bent melengeted a hátsódat a kastélyban? Te szoktál az első lenni, aki végez, ha jól tudom Sirius, nem? - Kérdezem, ahogy elkezdem összepakolni a dolgaimat. Még jó, hogy nincs olyan sok holmim, így gyorsan végezhetek és mehetünk a kastélyba.
Vissza az elejére Go down
Sirius Black
7. évfolyam
Sirius Black


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2015. Jul. 24.

The storm is coming - Louisa & Sirius Empty
TémanyitásTárgy: Re: The storm is coming - Louisa & Sirius   The storm is coming - Louisa & Sirius EmptyPént. Feb. 26, 2016 10:17 pm


Louisa


Hamar kiderül, hogy jól gondoltam, nem teljesen üres a lányöltöző. Lise kerül elő, mire egyből elmosolyodok, örülök, hogy nem jöttem ide teljesen feleslegesen.
- Nem tudhattam, hogy mennyien vagytok még bent és nem akartam a múltkori félreértést megismételni, néha még mindig érzem a fejemen lévő maradandó sérülést, amit az egyik amazon okozott a seprűjével. – Meg is dörzsölöm az említett helyet.
- Már nem is emlékszem ki volt. Talán Lily, ő kifejezetten az, aki szívesen ver meg engem, mikor pedig teljesen ártatlan vagyok. – Ennél a résznél vágok egy teljesen hihető, ártatlan arckifejezést.

- Milyen jól informált vagy. – Vigyorgok rá a lányra.
- Igen, én szoktam az első lenni, de most túl jól esett a meleg zuhany. Szokatlan módon én lettem az utolsó. A kapitány, csak ezért küldött, mert már nem tudta kire rásózni a feladatot. – Vallom be.
- Azt hiszem, jobb lesz, ha minél előbb elindulunk. Nem tetszik nekem ez a vihar. – Jegyzem meg, habár semmi, de semmi kedvem újra kimenni a hidegbe.
- Mindened megvan? – Érdeklődöm, de közben már lépek is az ajtóhoz, azzal a jelszóval, hogy jobb lesz minél előbb túl lenni a dolgon.

Már nyitom is ki az ajtót, a szél pedig egyből megcsap. De olyan erővel, hogy ha nem fognám a kilincset, én is elrepülnék. Villámgyorsan csapom be újra az ajtót.
- Hát… úgy tűnik itt ragadtunk… – Mondom sóhajtva.
- Egyszerűen lehetetlen, hogy eljussunk a kastélyig ebben az ítéletidőben. Még engem is elfújna a szél, nem hogy téged. – Közben kényelmesen elhelyezkedek az egyik padon.
- Történt veled mostanában valami érdekes?

Words: 253 || Notes:Hosszú estének nézünk elébe Very Happy
Vissza az elejére Go down
Louisa E. Lighter

Louisa E. Lighter


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2016. Jan. 17.
Tartózkodási hely : Roxfort

The storm is coming - Louisa & Sirius Empty
TémanyitásTárgy: Re: The storm is coming - Louisa & Sirius   The storm is coming - Louisa & Sirius EmptyVas. Márc. 06, 2016 9:55 pm

To Sirius

Mikor éppen arra készülök, hogy összeszedjem a dolgaimat, kit látok meg? Na kit? Black-et. Rá pont nem számítottam.
- Megérdemelted, hogy kupáncsapjanak. Csak úgy benyitni az öltözőbe. Igaz, hogy rólad köztudott, hogy nem vagy teljesen normális, de az még tőled is sok volt. Meg mellesleg Lily hirtelen volt így reflexből vágott fejbe téged.
Megrázom a fejem. Méghogy ő ártatlan volt. A nap vicce. Sirius Black meg az ártatlanság.- Szóval áldozati bárány lettél? Na, látod így jár, aki kicsit élvezni akarja a fürdést. Utolsó lesz és még ugrálhat is. De végülis mit várunk a mi kapitányunktól. Ő nem vállalkozna rá, hogy mindenkinek utána nézzen, hogy elment-e. Hacsak nem éppen a megbeszélésről akar meglógni. - Kuncogom el magam, ahogy elképzelem milyen fejet vág közben.
- Szerintem is menni kellene. Egy pillanat, csak elrakom a csizmám. - Mondom, ahogy az utolsó ruhadarabot is bevágom a táskába. Lépnék is Sirius után, de ekkor megérzem a széllökést, minek köszönhetően seggre vágódom. Sirius pedig becsapja az ajtót. Kicsit zsörtölődve tápászkodok fel, mielőtt megint felém fordulna.
- Azt hiszed engem olyan könnyen elvinne a szél, Black? Nem így van, de ha azt mondod, hogy elvinne téged, akkor lehet, hogy tényleg ildomosabb lenne itt maradnunk. Nincs kedvem a kórházban kikötni. - Sóhajtok. Ledobom a cuccom a helyére, majd leülök Sirius-al szemben a padra. Valahogy érzem, hogy hosszú éjszakám lesz.
- Nem. Sajnos. Bár azt hiszem egy három napja betörtem egy Mardekáros orrát. De ezt leszámítva semmi. Veled történt valami?
Vissza az elejére Go down
Sirius Black
7. évfolyam
Sirius Black


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2015. Jul. 24.

The storm is coming - Louisa & Sirius Empty
TémanyitásTárgy: Re: The storm is coming - Louisa & Sirius   The storm is coming - Louisa & Sirius EmptySzomb. Márc. 26, 2016 10:07 pm


Louisa


- Hé! Igenis, normális vagyok. – Bizonygatom teljes meggyőződéssel.
- Az az eset, pedig különben is véletlen volt. Már azt hittem, mindenki felöltözött, ezért nyugodt szívvel nyitottam be. – Persze, hogy ez egyértelműen hazugság, hiszen bennem is ugyanúgy működnek a hormonok, mint bárki másban. Ki nem kapna az alkalmon, hogy láthat esetleg olyat, amit alapból talán nem láthatna? Na ugye. Ne legyünk álszentek. Mindenki fejében megfordul a gondolat, még a legnagyobb nyuszikban is. Csak annyi a különbség, hogy én meg is merem tenni azt amit mások nem.
- Azt biztosan tudom mondani, hogy Lily nem csak hirtelen felindulásból vágott kupán. Kifejezetten élvezte a helyzetet, hogy bántalmazni tud. – Vigyorgok, persze ezt is elviccelve.

- Na igen, a kapitányunk bárkire rásózza a kellemetlen feladatokat, csak ne neki kelljen megcsinálnia. – Csóválom a fejemet.
- Amúgy meg, lehet hogy jobb ötlet lett volna hagyni a zuhanyzást és bevetni magam a prefektusi fürdőbe. Na, akkor kiélvezhettem volna a meleg víz előnyeit, ráadásul nem is ragadtam volna a lányöltözőben egy vihar közepén. – Ilyenkor jó, ha az embernek volt már olyan egyéjszakás kalandja, amiben a másik fél prefektus volt.
- De még mindig jobb, hogy társasággal ragadtam itt, nem pedig egyedül. – Mosolygok rá Louisára, hogy tudassam vele, a társaságával szemernyi problémám sincs.

- Megütötted magad? – Kérdezem, amikor az ajtós incidens után újra felé fordulok és látom, hogy hála a szélnek a földön kötött ki. Ösztönösen nyújtanám is felé a kezem, hogy felsegítsem, de megelőz: gyorsabban felkel, minthogy segíthessek neki.
- Hát, ha abból indulok ki, hogy milyen karcsú vagy és hozzám képest alacsony… – Nézek végig rajta.
- Igen, azt feltételezem. Az pedig senkinek sem lenne jó, ha komolyabban is megsérülnénk. – Mondom sóhajtva.
- Betörted egy mardekáros orrát? Én erről miért nem tudok? – Vigyorodok el.
- Szép volt. Velem nem igazán történt semmi izgalmas. Mostanában nehezebben alszok, ami rám nem túlságosan jellemző, de ezen kívül semmi érdemleges. – Vonom meg a vállam.
- Talán kerülget valami, de úgysem engedem, hogy kibontakozzon. – Bár mélyen érzem, hogy semmi betegségről nincs szó.  

Words: 327 || Notes:*Elsüllyedt szégyenében*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





The storm is coming - Louisa & Sirius Empty
TémanyitásTárgy: Re: The storm is coming - Louisa & Sirius   The storm is coming - Louisa & Sirius Empty

Vissza az elejére Go down
 
The storm is coming - Louisa & Sirius
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Louisa E. Lighter
» Jackson és Louisa - Véletlen egybeesések
» Sirius Black
» Weekend punishment - Rod & Sirius
» Please don't kill me - Sirius & Lily

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The magic of time :: Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskola :: Birtok-
Ugrás: