The magic of time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


When the past is transformed
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Pontok
James Potter Neb0pf

Mardekár: 30
Hollóhát: 35
Griffendél: 35
Hugrabug: 35

Legutóbbi témák
» The storm is coming - Louisa & Sirius
James Potter EmptySzomb. Márc. 26, 2016 10:07 pm by Sirius Black

» The city that never sleeps
James Potter EmptyPént. Feb. 19, 2016 2:42 pm by Rhaenys Eckhart

» Mr Tökéletes, avagy Potter szelencéje
James Potter EmptyHétf. Jan. 25, 2016 5:17 pm by James Potter

» Potter kúria - Godric's Hollow
James Potter EmptyHétf. Jan. 25, 2016 2:35 pm by James Potter

» Skulduggery
James Potter EmptyCsüt. Jan. 21, 2016 10:00 pm by Vendég

» Jackson és Louisa - Véletlen egybeesések
James Potter EmptySzer. Jan. 20, 2016 9:20 pm by Louisa E. Lighter

» CRAIG, Lucy
James Potter EmptyHétf. Jan. 18, 2016 4:38 pm by Lucy Craig

» Louisa E. Lighter
James Potter EmptyHétf. Jan. 18, 2016 1:18 pm by Rhaenys Eckhart

» Elkészültem!
James Potter EmptyVas. Jan. 17, 2016 3:39 pm by Louisa E. Lighter

Top posters
Lily Evans
James Potter Vote_lcap1James Potter Voting_bar1James Potter Vote_rcap1 
Rhaenys Eckhart
James Potter Vote_lcap1James Potter Voting_bar1James Potter Vote_rcap1 
Emilia Corvina
James Potter Vote_lcap1James Potter Voting_bar1James Potter Vote_rcap1 
Kieran Kulkov
James Potter Vote_lcap1James Potter Voting_bar1James Potter Vote_rcap1 
Sirius Black
James Potter Vote_lcap1James Potter Voting_bar1James Potter Vote_rcap1 
Rodolphus Lestrange
James Potter Vote_lcap1James Potter Voting_bar1James Potter Vote_rcap1 
Narcissa Black
James Potter Vote_lcap1James Potter Voting_bar1James Potter Vote_rcap1 
Aaron Holloway
James Potter Vote_lcap1James Potter Voting_bar1James Potter Vote_rcap1 
James Potter
James Potter Vote_lcap1James Potter Voting_bar1James Potter Vote_rcap1 
Marcus W. Stephens
James Potter Vote_lcap1James Potter Voting_bar1James Potter Vote_rcap1 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:37 am-kor volt itt.
Facebook csoport
James Potter 1018379006facebook-icon_www.kepfeltoltes.hu_
The Magic of Time
a Facebookon is

 

 James Potter

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
James Potter
7. évfolyam
James Potter


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2015. Sep. 11.
Tartózkodási hely : Roxfort

James Potter Empty
TémanyitásTárgy: James Potter   James Potter EmptyPént. Szept. 11, 2015 11:33 am







Név: James Potter
Becenevek:Általában Potter-nek hívnak, mert nem szeretem, ha túl személyesek velem szemben. Más "becenevet" nem viselek el.
Kor:17
Születési dátum:1960. szeptember 20.
Csoport: Mardekár
Pálca:14,5 hüvelyk, főnixtollal bodzafából, rugalmas
Születési hely:Godric's Hollow
Vér: Arany
Patrónus: Szarvasbika
Avatar:Aaron Johnson

Meséld el, milyen is vagy valójában

Egy újabb ember, aki kíváncsi rám. Hogy őszinte legyek, már megszoktam, hogy minden tekintet rám szegeződik, és ezt nem nagyképűségből mondom...áh, dehogy.
Tudom, hogy mikre vagyok képes, és ezzel te is tisztában vagy, így jobb is, ha félsz tőlem, és messzire elkerülsz.

Hallottál már a pletykákról, miszerint én akármikor megölök bárkit, ha éppen úgy tartja a kedvem. Nos, elárulhatom: a pletykák igazak, habár nem szoktam felvágni. Inkább hagyom, hogy azt gondold, hogy az egész hazugság, és csak félelmet akarok kelteni.

De szerintem nem dísznek adták a kezembe a főnixtollból készült pálcát, hanem azért, hogy valami jóra használjam, jelen esetben a varázslóvilágot akarom megtisztítani a söpredékektől.

És hogy kik azok a bizonyos söpredékek? Nézz közül! A világunkban egyre több a félvér, és a sárvér varázsló, akik azt gondolják, övék a világ, csak mert az ük-üknagyanyjuk boszorkány volt...hogy oda ne rohanjak...

Én többre vagyok hivatott annál, mint hogy egy kalap alá vegyenek egy sárvérűvel.

Még az aranyvérű varázslók között is különbséget teszek, mert vannak olyanok, akik imádják a mugli kütyüket.

Bízom benne, hogy legalább te nem vagy ilyen, ha már ezeket a fontos dolgokat a szádba rágom.

Nem vagyok barátkozó fajta, és a legkevésbé sem vágyom arra, hogy mindenki szeressen, sőt inkább mindenki kerüljön el. Bár azért vagy egy kivétel, ami erősíti a szabályt: ha nőnemű egyed vagy, és aranyvérű, akkor bármikor szívesen látlak az ágyamban.

Talán egyedül Rodolphus Lestrange-ben bízom meg, de ezt még ő sem tudja.

Együtt megalapítottunk egy csoportot, amelynek a nevét még ugyan nem találtuk ki, de a célunk, hogy minél több rendbontás történjen az iskolába, és félelemben tartsuk az arra érdemeseket. Szóval jól vigyázz, hogy hol járkálsz az iskola falai között, hogy egyetlen Mardekárossal se fuss össze, főleg akkor ne, ha ott vagyok én is, mert bajkeverésből jelesre vizsgáztam.

Remélem érthető voltam...

Mi a te történeted?
Ha arra számítasz, hogy most valami érzelmes, szomorú történetet fogsz hallani, lapozz tovább, ugyanis semmi ilyesmi nem történt velem.
Gazdag, aranyvérű varázslócsalád egyetlen, tökéletes, és megismételhetetlen sarjaként láttam meg a napvilágot Godric's Hollow-ban. Talán ez volt a varázsvilág történetének egyetlen nagyszerű műve. Hát persze, mi más?!
A szüleimnek nem sok ideje jutott rám, de így azt tehettem, amit csak akartam, és bizony meg is tettem. Gúnyolódtam a félvér családokkal, kisebb csínyeket követtem el a nevelőnővel, akit kijelöltek mellém, és ebben legnagyobb segítségemre apám -az asztalon felejtett- pálcája volt. Nem mindig engedelmeskedett nekem, de a legtöbbször azért úgy sültek el a csínyek, hogy a nevelőnő sírva, sikítozva futott el a kúriából.
Tizenegy éves koromban én is megkaptam azt a bizonyos levelet, és már alig vártam, hogy bekerüljek. Természetesen a Mardekárba osztottak be.
Bizony, még én sem tudom, de már rebesgetik, hogy talán én vagyok Mardekár Malazár utódja. Majd talán utána nézek...
Az első napomon a Roxfortban nem akartam társalogni senkivel, így nem is csodálkozom, hogy félnek tőlem. Amíg mindenki azzal volt elfoglalva, hogy Narcissa Black milyen csodálatos, én addig csak magam elé meredve gondolkodtam.
Aztán én lettem az egyik vezérhím az iskolában, de ezen nem is csodálkoztam sosem.
Később Rodolphus Lestrange-dzsel érdekbarátok lettünk, amely valahogy aztán átalakult bizalmassá, habár nem értem, hogy hogy bízok meg bárkiben is.

---------------

Pár gondolat rólam:

-Vezéregyéniség
-Bandavezér
-Bizalmatlan
-Érdekkapcsolatokat köt
-Nincsenek barátai
-Talán Mardekár Malazár utódja
-Bajkeverő



A karakter mögött név |kor| Lucius Malfoy, Fred Weasley


made by amanda the pirate* at caution 2.0
Vissza az elejére Go down
Rhaenys Eckhart
7. évfolyam
Rhaenys Eckhart


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2015. Jul. 20.

James Potter Empty
TémanyitásTárgy: Re: James Potter   James Potter EmptyVas. Szept. 13, 2015 7:12 pm




ELFOGADVA!
Nagyon tetszett az előtörténeted, sikerült úgy megfogni a karaktert, ahogy elképzeltem, szóval gratulálok hozzá! Smile Nem is írok több mindent, mert csak az időt veszi el, úgyhogy nyomás játszani! Wink A házad természetesen a MARDEKÁR!
Vissza az elejére Go down
 
James Potter
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» James Potter
» Mr Tökéletes, avagy Potter szelencéje
» Mr Tökéletes, avagy Potter szelencéje
» Potter kúria - Godric's Hollow

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The magic of time :: Első lépések :: Nyilvántartás :: Mardekár-
Ugrás: