The magic of time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


When the past is transformed
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Pontok
Jackson I. Young Neb0pf

Mardekár: 30
Hollóhát: 35
Griffendél: 35
Hugrabug: 35

Legutóbbi témák
» The storm is coming - Louisa & Sirius
Jackson I. Young EmptySzomb. Márc. 26, 2016 10:07 pm by Sirius Black

» The city that never sleeps
Jackson I. Young EmptyPént. Feb. 19, 2016 2:42 pm by Rhaenys Eckhart

» Mr Tökéletes, avagy Potter szelencéje
Jackson I. Young EmptyHétf. Jan. 25, 2016 5:17 pm by James Potter

» Potter kúria - Godric's Hollow
Jackson I. Young EmptyHétf. Jan. 25, 2016 2:35 pm by James Potter

» Skulduggery
Jackson I. Young EmptyCsüt. Jan. 21, 2016 10:00 pm by Vendég

» Jackson és Louisa - Véletlen egybeesések
Jackson I. Young EmptySzer. Jan. 20, 2016 9:20 pm by Louisa E. Lighter

» CRAIG, Lucy
Jackson I. Young EmptyHétf. Jan. 18, 2016 4:38 pm by Lucy Craig

» Louisa E. Lighter
Jackson I. Young EmptyHétf. Jan. 18, 2016 1:18 pm by Rhaenys Eckhart

» Elkészültem!
Jackson I. Young EmptyVas. Jan. 17, 2016 3:39 pm by Louisa E. Lighter

Top posters
Lily Evans
Jackson I. Young Vote_lcap1Jackson I. Young Voting_bar1Jackson I. Young Vote_rcap1 
Rhaenys Eckhart
Jackson I. Young Vote_lcap1Jackson I. Young Voting_bar1Jackson I. Young Vote_rcap1 
Emilia Corvina
Jackson I. Young Vote_lcap1Jackson I. Young Voting_bar1Jackson I. Young Vote_rcap1 
Kieran Kulkov
Jackson I. Young Vote_lcap1Jackson I. Young Voting_bar1Jackson I. Young Vote_rcap1 
Sirius Black
Jackson I. Young Vote_lcap1Jackson I. Young Voting_bar1Jackson I. Young Vote_rcap1 
Rodolphus Lestrange
Jackson I. Young Vote_lcap1Jackson I. Young Voting_bar1Jackson I. Young Vote_rcap1 
Narcissa Black
Jackson I. Young Vote_lcap1Jackson I. Young Voting_bar1Jackson I. Young Vote_rcap1 
Aaron Holloway
Jackson I. Young Vote_lcap1Jackson I. Young Voting_bar1Jackson I. Young Vote_rcap1 
James Potter
Jackson I. Young Vote_lcap1Jackson I. Young Voting_bar1Jackson I. Young Vote_rcap1 
Marcus W. Stephens
Jackson I. Young Vote_lcap1Jackson I. Young Voting_bar1Jackson I. Young Vote_rcap1 
Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:37 am-kor volt itt.
Facebook csoport
Jackson I. Young 1018379006facebook-icon_www.kepfeltoltes.hu_
The Magic of Time
a Facebookon is

 

 Jackson I. Young

Go down 
SzerzőÜzenet
Jackson Young
5. évfolyam
Jackson Young


Hozzászólások száma : 7
Join date : 2015. Jul. 28.
Age : 24
Tartózkodási hely : London/Roxfort

Jackson I. Young Empty
TémanyitásTárgy: Jackson I. Young   Jackson I. Young EmptyKedd Júl. 28, 2015 3:34 pm







Név:Jackson Ignacio Young
Becenevek:Jake, Jack, Nacio
Kor:15
Születési dátum:1962. 01. 1.
Csoport: Diák
Pálca:Repkény, főnix faroktoll maggal, 14 hüvelyk hosszú, elképesztően merev
Születési hely:London
Vér:Aranyvér
Patrónus: Sas
Avatar:Indio Falconer Downey

Meséld el, milyen is vagy valójában


Jellem? Mért vagy te ennyire kíváncsi? Na, de akkor lássuk csak miből élünk.

Én egy igazi menőarc vagyok, tudod. Mindenki szeret, de a barátaim csak azok lehetnek, akik kiérdemlik. A szavam szent a többiek számára, kivéve azt a lányt, ki elérhetetlenné tette magát. Nagyon könnyen felidegesítem magam, nagyon kis dolgokon, de alapvetően egy kiegyensúlyozott kölök vagyok. Szeretek kalandokba keveredni, ezek miatt azonban elég sok büntetőmunkában volt már részem. Rendkívül nagy bajkeverő vagyok, ez a menőségem alapja, na meg persze az is, hogy emberséges vagyok. Nem szeretem, ha valaki bántja a kisebbeket, vagy a gyengébbeket, ugyanakkor ezt néha én sem tartom be. Az emberekkel alapvetően kedves vagyok, de nagyon könnyű kivívni a haragomat.

Humorérzékem messze híres az iskolában. Szeretem megtréfálni a nálam idősebb diákokat vagy akár a tanárokat, de sosem felejtem el, hogy hol a határ, ezért nem csaptak még ki, na meg persze az aranyvérűségem és befolyásom miatt sem. Azt is bevallom, hogy nagyon szeretem bámulni a nőket és szoknyapecér vagyok, de a szívem a világ legszebb lányáért dobog mindörökké. Ha kell még küzdök is érte.
Na, remélem ennyi elég lesz jellemnek.


Mi a te történeted?

Szóval meséljem el a történetem? Hát jó, akkor kezdjük, de előtte ígérd meg, hogy senkinek nem mutatod meg vagy mondod el a levél tartalmát, bízom benned. Nos, hát akkor el is kezdeném.
Ha már történet, akkor legyen címe is. Nem igaz?

Háromlábon beszélő, két  nyelven járó, diszlexiás csodagyerek

Na, ez egy nagyon sokatmondó cím, nemde? Ki ne találkozott már háromlábú emberrel? Viszont ezt, nem most szeretném kifejteni, ráérünk, nyugi van.
Ugye azt már tudod, hogy mikor születtem és hol, de azt még nem árultam el, hogy kik a szüleim. Én igazándiból mondhatom azt, hogy hárman neveltek, ugyanis anyám: Suzan és apám: Eldrige tíz éve elváltak, anyám pedig egy évre rá újra férjhez ment egy félvérhez. Na, ja. A doki szerint valószínűleg a sok sokkhatás miatt jött elő a diszleksziám, de én ebben nem hiszek, mert már előtte is voltak problémáim a betűkkel. ja és igen, elég hamar elkezdtek olvasni tanítani. Nagyjából négy-öt éves lehettem, amikor anyám elém tolt egy könyvet, hogy ezt, egy hét múlva el kell tudnod olvasni. Ezzel nincs is semmi baj, meg tudtam csinálni, de a betűket már akkor is kevertem. Ezt a szüleim a fiatal korom számlájára írták, ellentétben a későbbi dilidokival.
Na, de elég volt ennyi a régi életemből. Nem szeretnék róla többet írni, mert akkor elmegy az összes kedvem az írástól, pedig most veszem csak észre, hogy még nem is hibáztam olyan sokat.

Mivel anyáék elváltak és anya elég gyorsan talált magának egy másik palit, ideköltöztünk Magyarországra és ennek köszönhetően most tudok magyarul. Ez eddig ugye két nyelv: angol és magyar, a másikat meg majd később.
A költözéskor lehettem olyan hét éves, vagyis ilyen fiatalon sokkal gyorsabban megtanultam a nyelvet, mint anyukám. Anya felvette a pasi nevét, apámét meg eldobta, ennek köszönhetően lettem Young. Előtte Nott voltam. Nem értem, mért pont Young, mert ez nem túl magyaros, de, hát eleve a férfi sem magyar, ő is Angliából költözött át Magyarországra, még gyerekkorában és nem tud angolul. Tizenegy éves koromig nem történt túl sok dolog, de az új apámat kezdtem nagyon megszeretni, mára pedig nem is érdekel, hogy van egy igazi, vér szerinti apám is.

A Roxfort előtt magyar iskolába jártam, mégpedig Debrecenbe, ahol a különleges betegségem ellenére osztályelső voltam. Lehet, ebbe benne van az is, hogy varázsló vagyok, de szerintem ezt magamtól csináltam, ugyanis, ha valamit elhatározok, azért addig küzdök, amíg úgy nem lesz.
Betöltöttem a tizenegyet és a rákövetkező nyári szünetben meg is jött a roxforti levél, aminek nagyon is örültem. Emiatt azonban fel kellett utaznunk Londonba. Bevásároltunk és a pályaudvarról elindultam az iskolabusszalvonattal. Már a vonaton észrevettem, hogy rengeteg csinos lány van az évfolyamon és egyszer csak megláttam egy különösen szépet. A nevét a mai napig nem tudom, pedig ő az évfolyamelső és leginkább ő inspirál a tanulásra. Neki köszönhetem, hogy az évfolyam legjobbjai közé tartozom, ami öt év alatt nem változott meg. Persze én vagyok a korosztályom legmenőbb pasija, valamint iratokat is tudok hamisítani, de ez már csak egy piszkos kis titok, ami, ha valakit nagyon érdekel, utánanéz. Nem sok kuncsaftom volt eddigi életem során, de pont elég, ahhoz, hogy nem kell apám vagyonából élnem. Mármint az eredeti apáméból. A sulis éveimről ennyit mondanék, mert túl sok dolog nem történik.

A szünetekre általában nem maradok a suliban, hanem Eliottal (nevelőapu), anyuval és az öcsémmel elmegyünk Olaszországba és mivel nagyon sokat voltunk ott, rám is ragadt a nyelv. A középső nevem is emiatt kaptam, még amikor tizenkettő voltam, ezért is van olaszos hangzása. Szóval a címet már ki is veséztük, mert meg van a három nyelv, az, hogy diszlexiás vagyok megmagyarázza, hogy mért cseréltem fel két szót és gondolom, egyértelmű, hogy mért csak két lábam van.
Nagyvonalakban ez az én történetem, ha valamit még tudsz rólam, azt írd meg. Wink




A karakter mögött Nem publikus adatok Kieran Kulkov


made by amanda the pirate* at caution 2.0


A hozzászólást Jackson Young összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 13, 2015 3:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://jiyoung-321.polyvore.com/
Vendég
Vendég




Jackson I. Young Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jackson I. Young   Jackson I. Young EmptySzer. Júl. 29, 2015 11:45 am




ELFOGADVA!
Na te kis perverz pö... Kiszedtem a kis külön kérelmedet, és örülök, hogy mindenképpen engem szeretnél. Smile Na hát akkor csapjunk bele. Kulkov proffal ti ég és föld vagytok, remélem továbbra is megtartod nagyszájú hebrencs szokásodat. Na de azért óvatosan azzal a kőfeltörléssel, amikor épp a tanárnő lábára akaszkodva próbálsz alulról bekommandózni. Bátorságodért és pofátlanságodért és pálcád elképesztő merevségedért legyen házad aaaa HUGRABUG! Nyomás foglalózni és játszani. Panaszt ne halljak rád, mert én viszlek büntetőmunkára.  Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
 
Jackson I. Young
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jackson és Louisa - Véletlen egybeesések
» Nyaralás+tábor :: Kieran&Jackson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The magic of time :: Első lépések :: Nyilvántartás :: Hugrabug-
Ugrás: