The magic of time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


When the past is transformed
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Pontok
After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Neb0pf

Mardekár: 30
Hollóhát: 35
Griffendél: 35
Hugrabug: 35

Legutóbbi témák
» The storm is coming - Louisa & Sirius
After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius EmptySzomb. Márc. 26, 2016 10:07 pm by Sirius Black

» The city that never sleeps
After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius EmptyPént. Feb. 19, 2016 2:42 pm by Rhaenys Eckhart

» Mr Tökéletes, avagy Potter szelencéje
After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius EmptyHétf. Jan. 25, 2016 5:17 pm by James Potter

» Potter kúria - Godric's Hollow
After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius EmptyHétf. Jan. 25, 2016 2:35 pm by James Potter

» Skulduggery
After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius EmptyCsüt. Jan. 21, 2016 10:00 pm by Vendég

» Jackson és Louisa - Véletlen egybeesések
After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius EmptySzer. Jan. 20, 2016 9:20 pm by Louisa E. Lighter

» CRAIG, Lucy
After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius EmptyHétf. Jan. 18, 2016 4:38 pm by Lucy Craig

» Louisa E. Lighter
After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius EmptyHétf. Jan. 18, 2016 1:18 pm by Rhaenys Eckhart

» Elkészültem!
After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius EmptyVas. Jan. 17, 2016 3:39 pm by Louisa E. Lighter

Top posters
Lily Evans
After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Vote_lcap1After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Voting_bar1After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Vote_rcap1 
Rhaenys Eckhart
After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Vote_lcap1After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Voting_bar1After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Vote_rcap1 
Emilia Corvina
After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Vote_lcap1After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Voting_bar1After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Vote_rcap1 
Kieran Kulkov
After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Vote_lcap1After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Voting_bar1After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Vote_rcap1 
Sirius Black
After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Vote_lcap1After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Voting_bar1After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Vote_rcap1 
Rodolphus Lestrange
After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Vote_lcap1After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Voting_bar1After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Vote_rcap1 
Narcissa Black
After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Vote_lcap1After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Voting_bar1After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Vote_rcap1 
Aaron Holloway
After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Vote_lcap1After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Voting_bar1After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Vote_rcap1 
James Potter
After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Vote_lcap1After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Voting_bar1After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Vote_rcap1 
Marcus W. Stephens
After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Vote_lcap1After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Voting_bar1After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Vote_rcap1 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:37 am-kor volt itt.
Facebook csoport
After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius 1018379006facebook-icon_www.kepfeltoltes.hu_
The Magic of Time
a Facebookon is

 

 After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Sirius Black
7. évfolyam
Sirius Black


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2015. Jul. 24.

After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Empty
TémanyitásTárgy: After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius   After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius EmptyHétf. Júl. 27, 2015 7:49 pm


I love all the
DIRTY TRICKS & TWISTED GAMES
You play on me...
Őszintén be kell vallanom, hogy abszolút nem vagyok oda a családi bálokért. Csupa olyan ember, akit alig ismerek, mégis kedvesnek kell lennem velük, ráadásul a szüleink még a Roxfortból is kikértek minket, hogy megünnepeljük ezzel a nagy bállal Regulus születésnapját. Ez volt velem is tavaly, mikor nagykorú lettem, és már akkor sem élveztem. Gyanítom Reg ugyanígy van vele, én mindenesetre borzalmasan unom az egészet, sosem voltam annyira bájologásban. Főleg mivel rengeteg olyan rokonom van, akiket idegesítőnek találok, de melyik családban ne lenne ez így? Tehát a bál nagy részében igyekeztem elkerülni a rokonokat, és egy sarokban döntöttem magamba az újabb és újabb pohár pezsgőt. A bál végén megkönnyebbülten sóhajtok fel, és indulok is ki rögtön a bálteremből, hogy levegyem magamról ezt a kényelmetlen dísztalárt.

A legelső szobába nyitok be, ahol reményeim szerint senki sem fog zavarni: a könyvtárba. A bálokon általában senki nem jön be ide, hiszen olyankor az emberek csak a szórakozással, az ivással, és a tánccal foglalkoznak, nem pedig a poros kötetekkel. Én sem gyakran jövök ide, sosem szerettem úgy olvasni, mint az öcsém: én legszívesebben újságokat, vagy képregényeket veszek a kezembe, valahogy azok mindig is jobban lekötöttek, mint a rendes könyvek. Meg különben sincs türelmem huzamosabb ideig egy helyben ücsörögni, csak azért, hogy olvassak.

Mivel a helyiség elsőre üresnek tűnik, és nem is gondolom, hogy lehet itt valaki, ezért az első dolgom az, hogy megszabaduljak a fránya dísztalártól. Le is dobom azt az egyik fotelbe, az ingem nyakán pedig kigombolom a gombot, és máris sokkal jobban érzem magam.
- Végre, szabadság! – Sóhajtok fel hangosan, majd még beljebb megyek a polcok között és akkor… meglátom Narcissát.
- Narcissa? Te hogyhogy itt? – Kérdezem meghökkenve. Nem vagyunk valami jó kapcsolatban, mióta úgy döntött, hogy játszani fogja a mardekárosok királynőjét, azóta pedig nem is beszéltünk egymással. Kicsiként egész jól kijöttünk, de azóta sok minden megváltozott. Bella például továbbra is a kedvenc unokatestvéreim közé tartozik, míg Cissával eltávolodtunk egymástól, amikor a süveg a mardekárba osztotta, és teljesen fagyos lett közöttünk a hangulat.
- A bálnak már vége. – Mondom neki kissé hűvösen.
Sirius
Black
TAG
Cissa & Öcsi
WORDS
339
NOTES
Csak ne durvuljon el Very Happy
Vissza az elejére Go down
Narcissa Black
7. évfolyam
Narcissa Black


Hozzászólások száma : 17
Join date : 2015. Jul. 23.
Age : 26
Tartózkodási hely : Black kastély

After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius Empty
TémanyitásTárgy: Re: After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius   After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius EmptyKedd Júl. 28, 2015 4:05 pm



Semmit sem szeretek jobban, mint a bálokat, pláne akkor, ha a családom szervezi azokat. Olyankor mindig vannak az estének olyan percei, amik igazán felejthetetlennek bizonyulnak. A mai sem volt másként, Regulus unokatestvérem születésnapja került a terítékre, és habár rajta nem annyira láttam, hogy élvezné a figyelmet, én azért, helyette is, minden percét kiélveztem az eseménynek. Elengedtem magam, önmagamat adtam, mint mindig, és olyan lánnyá váltam, akit nemcsak a szülei, de a testvérei, és más rokonai sem tudtak csak lesütött szemekkel nézni. Talán csak én élveztem jól magam az estén, rengeteget ittam a nyelvemet, és a torkomat egyaránt égető lángnyelv whiskeyből, és a hagyományos etikus viselkedéstől elszakadva, felszabadultan táncoltam a combjaimat alig takaró estélyi ruhámban. Megszámlálni sem tudom, hogy hányszor láttam a családom arcán a rosszallást, de őszintén, nem érdekelt, nem nagyon tudott meghatni.

A bál hamar véget ért. Nem volt kedvem a szüleim kioktató szavait hallgatni, ezért inkább a folyosók felé vettem az irányt, és a kastély legunalmasabb helyiségébe, a könyvtárba nyitottam, és fészkeltem be, hátha ezzel megóvom magam az igencsak kellemetlen társaságtól.
Mindössze csak pár percig ültem az egyik kényelmesnek bizonyuló fotelban, éppen, hogy csak beleszívtam a kastélyban lebizniszelt kábító bűbájjal ellátott cigarettaszálba, amikor nyílt az ajtó, és valaki belépett rajta. Egy ideig csak az alakját láttam, férfi volt, vagy inkább fiú, majd a hangját is meghallottam. Rögtön felismertem.
Kelletlenül elmosolyodtam a szavaira. - Csak kipihenem a bál fáradalmait. - válaszolom neki, majd megvonom a vállaimat.
- Igen, tudom. - biccentem oldalra a fejemet, alulról nézve fel rá. - Éppen ezért gondoltam kihasználom a rokonaim vendégszeretetét. Vagy nekem az már nem jár? - kérdezek vissza, utalva arra, hogy mióta az iskolában kiderült, hogy vérbeli kígyó vagyok, két szónál többet nem beszélt velem. Pedig gyermekként még igazán jóban voltunk. Azóta viszont sok minden megváltozott.

Siriusnak, és Regulusnak írva

Vissza az elejére Go down
 
After the birthday ball - Cissa & Reg & Sirius
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius
» Cissa veszedelmes viszonyai
» Sirius Black
» Weekend punishment - Rod & Sirius
» Please don't kill me - Sirius & Lily

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The magic of time :: Túl az Óperencián :: London-
Ugrás: