The magic of time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


When the past is transformed
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Pontok
Marcus W. Stephens - plot Neb0pf

Mardekár: 30
Hollóhát: 35
Griffendél: 35
Hugrabug: 35

Legutóbbi témák
» The storm is coming - Louisa & Sirius
Marcus W. Stephens - plot EmptySzomb. Márc. 26, 2016 10:07 pm by Sirius Black

» The city that never sleeps
Marcus W. Stephens - plot EmptyPént. Feb. 19, 2016 2:42 pm by Rhaenys Eckhart

» Mr Tökéletes, avagy Potter szelencéje
Marcus W. Stephens - plot EmptyHétf. Jan. 25, 2016 5:17 pm by James Potter

» Potter kúria - Godric's Hollow
Marcus W. Stephens - plot EmptyHétf. Jan. 25, 2016 2:35 pm by James Potter

» Skulduggery
Marcus W. Stephens - plot EmptyCsüt. Jan. 21, 2016 10:00 pm by Vendég

» Jackson és Louisa - Véletlen egybeesések
Marcus W. Stephens - plot EmptySzer. Jan. 20, 2016 9:20 pm by Louisa E. Lighter

» CRAIG, Lucy
Marcus W. Stephens - plot EmptyHétf. Jan. 18, 2016 4:38 pm by Lucy Craig

» Louisa E. Lighter
Marcus W. Stephens - plot EmptyHétf. Jan. 18, 2016 1:18 pm by Rhaenys Eckhart

» Elkészültem!
Marcus W. Stephens - plot EmptyVas. Jan. 17, 2016 3:39 pm by Louisa E. Lighter

Top posters
Lily Evans
Marcus W. Stephens - plot Vote_lcap1Marcus W. Stephens - plot Voting_bar1Marcus W. Stephens - plot Vote_rcap1 
Rhaenys Eckhart
Marcus W. Stephens - plot Vote_lcap1Marcus W. Stephens - plot Voting_bar1Marcus W. Stephens - plot Vote_rcap1 
Emilia Corvina
Marcus W. Stephens - plot Vote_lcap1Marcus W. Stephens - plot Voting_bar1Marcus W. Stephens - plot Vote_rcap1 
Kieran Kulkov
Marcus W. Stephens - plot Vote_lcap1Marcus W. Stephens - plot Voting_bar1Marcus W. Stephens - plot Vote_rcap1 
Sirius Black
Marcus W. Stephens - plot Vote_lcap1Marcus W. Stephens - plot Voting_bar1Marcus W. Stephens - plot Vote_rcap1 
Rodolphus Lestrange
Marcus W. Stephens - plot Vote_lcap1Marcus W. Stephens - plot Voting_bar1Marcus W. Stephens - plot Vote_rcap1 
Narcissa Black
Marcus W. Stephens - plot Vote_lcap1Marcus W. Stephens - plot Voting_bar1Marcus W. Stephens - plot Vote_rcap1 
Aaron Holloway
Marcus W. Stephens - plot Vote_lcap1Marcus W. Stephens - plot Voting_bar1Marcus W. Stephens - plot Vote_rcap1 
James Potter
Marcus W. Stephens - plot Vote_lcap1Marcus W. Stephens - plot Voting_bar1Marcus W. Stephens - plot Vote_rcap1 
Marcus W. Stephens
Marcus W. Stephens - plot Vote_lcap1Marcus W. Stephens - plot Voting_bar1Marcus W. Stephens - plot Vote_rcap1 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:37 am-kor volt itt.
Facebook csoport
Marcus W. Stephens - plot 1018379006facebook-icon_www.kepfeltoltes.hu_
The Magic of Time
a Facebookon is

 

 Marcus W. Stephens - plot

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Marcus W. Stephens
5. évfolyam
Marcus W. Stephens


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2015. Jul. 23.
Age : 23
Tartózkodási hely : Roxfort falai között

Marcus W. Stephens - plot Empty
TémanyitásTárgy: Marcus W. Stephens - plot   Marcus W. Stephens - plot EmptyPént. Júl. 24, 2015 9:28 pm

Marcus W. Stephens
15. hugrabug. csodabogár

Sokszor használom a süket fülem arra a célra, hogy bocsi, nem hallottam!

Persze, csak akkor, ha valamit nem akarok meghallani. Konkrét emberek ellen sosem, nemigen vannak olyan emberek, akiket nem szeretek. Inkább ők olyanok, hogy nem vagyok velük egy hullámhosszon. Ők sem velem. Mondjuk sokan nem kedvelnek, mert elvileg fura vagyok. Ez részben igaz, mert vannak olyan dolgok, amiket máshogy csinálok, és fogok fel, mint a többiek. De ez már csak ilyen. A barátok pedig azok, akik elfogadnak úgy, ahogy vagyok. Nincsenek sokan, de sosem számoltam meg őket. Sokszor sikerül őket megbántanom a nagyon nyers őszinteséggel, azzal, hogy nem szépítem a dolgokat, hanem úgy adom vissza, ahogy gondolom. Tudom, meg kellene tanulnom füllenteni. De nem megy.

Ahogy fütyülni sem tudok. Meg rajzolni. Meg értékelni a művészetet.

Talán ezért nem kedvelnek sokan. Nem tudom. Ellenségek, huh? Nem. Nem tudok erre értelmeset mondani. Nem emberek, inkább tárgyak, dolgok. Mint a bájitaltan, a zene, és a fülzúgás. No meg persze, néha saját magam. Ritka ugyan, de vannak olyan napok, amikor még azt sem viselem el, ha gondolkodom. De ez bizonyára ez már sosem múlik el.

Ahogy az sem, hogy szerencsétlen vagyok a szerelemben, de nagyon. Vagy tényleg igaz az, hogy menekülnek előlem, vagy én zavarok el mindenkit. De eddig nem találtam meg azt, aki mellém teremtetett. Már ha létezik ilyen. Megleszek én magam is, ha nem is macskákkal, de minimum növényekkel.
Addig is maradnak a kalandok. Ezekbe nehezen fogsz belehúzni, mármint egy felfedezősdibe, vagy valami rossz csínybe, DE nem kizárt, hogy megteszem. Minden attól függ, mi a tét, és én hogy állok hozzá.

Rettentő hangulatember vagyok, tudom.

THANKS BIRGITTE!


Kód:
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Fjalla+One' rel='stylesheet' type='text/css'><div style= "width: 200px; border: 13px solid #000000;"><div style="margin-top: -18px; font-family: 'fjalla one',  text-transform: lowercase;text-align: right; font-size: 30px; color: #ffffff;text-shadow: 2px 2px 4px #000000; -moz-transform: rotate(-1deg);-webkit-transform: rotate(-1deg); -o-transform: rotate(-1deg);">Neved</div><div style= "width: 185px; background-color: #ffffff;  text-align: justify; color: #000000; font-family: arial;  font-size: 9px; padding: 8px;">
amit jónak érzel, vésd ide.
</div></div>
Vissza az elejére Go down
Kieran Kulkov
Bűbájtan professzor
Kieran Kulkov


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2015. Jul. 24.
Age : 50
Tartózkodási hely : Worcester/Roxfort

Marcus W. Stephens - plot Empty
TémanyitásTárgy: Re: Marcus W. Stephens - plot   Marcus W. Stephens - plot EmptyVas. Nov. 15, 2015 1:38 pm

Kieran

Egy kissé ügyetlen, ugyanakkor szeretetreméltó fiúnak írom soraimat, bármit is mond magáról az illető.
Marcus, te nem vagy balfék, ezt fogd fel végre, de mivel ezt nem hiszed el, nem tudsz fejlődni. Pedig én látom, hogy nem vagy reménytelen eset, bízom benned, és abban is, hogy végre rájössz, te egy kis zseni vagy, aki még nem bontakozott ki a jelmezéből, melyről maga sem tudja, hogy egy álruha.

Én sok sikert kívánok neked saját magad felfedezéséhez, és bízom benne, hogy ha segítség kell, nem félsz majd segítséget kérni ehhez. Smile
Vissza az elejére Go down
 
Marcus W. Stephens - plot
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Marcus W. Stephens
» Late-night talk - Marcus & Rhae
» Marcus ~ Aira ~ Phoenix - - a tiltott rengeteg ölelése

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The magic of time :: Első lépések :: Jegyzettömb-
Ugrás: