The magic of time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


When the past is transformed
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Pontok
I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Neb0pf

Mardekár: 30
Hollóhát: 35
Griffendél: 35
Hugrabug: 35

Legutóbbi témák
» The storm is coming - Louisa & Sirius
I ask, but can I get answers? - Mara & Liz EmptySzomb. Márc. 26, 2016 10:07 pm by Sirius Black

» The city that never sleeps
I ask, but can I get answers? - Mara & Liz EmptyPént. Feb. 19, 2016 2:42 pm by Rhaenys Eckhart

» Mr Tökéletes, avagy Potter szelencéje
I ask, but can I get answers? - Mara & Liz EmptyHétf. Jan. 25, 2016 5:17 pm by James Potter

» Potter kúria - Godric's Hollow
I ask, but can I get answers? - Mara & Liz EmptyHétf. Jan. 25, 2016 2:35 pm by James Potter

» Skulduggery
I ask, but can I get answers? - Mara & Liz EmptyCsüt. Jan. 21, 2016 10:00 pm by Vendég

» Jackson és Louisa - Véletlen egybeesések
I ask, but can I get answers? - Mara & Liz EmptySzer. Jan. 20, 2016 9:20 pm by Louisa E. Lighter

» CRAIG, Lucy
I ask, but can I get answers? - Mara & Liz EmptyHétf. Jan. 18, 2016 4:38 pm by Lucy Craig

» Louisa E. Lighter
I ask, but can I get answers? - Mara & Liz EmptyHétf. Jan. 18, 2016 1:18 pm by Rhaenys Eckhart

» Elkészültem!
I ask, but can I get answers? - Mara & Liz EmptyVas. Jan. 17, 2016 3:39 pm by Louisa E. Lighter

Top posters
Lily Evans
I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Vote_lcap1I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Voting_bar1I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Vote_rcap1 
Rhaenys Eckhart
I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Vote_lcap1I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Voting_bar1I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Vote_rcap1 
Emilia Corvina
I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Vote_lcap1I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Voting_bar1I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Vote_rcap1 
Kieran Kulkov
I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Vote_lcap1I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Voting_bar1I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Vote_rcap1 
Sirius Black
I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Vote_lcap1I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Voting_bar1I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Vote_rcap1 
Rodolphus Lestrange
I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Vote_lcap1I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Voting_bar1I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Vote_rcap1 
Narcissa Black
I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Vote_lcap1I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Voting_bar1I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Vote_rcap1 
Aaron Holloway
I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Vote_lcap1I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Voting_bar1I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Vote_rcap1 
James Potter
I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Vote_lcap1I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Voting_bar1I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Vote_rcap1 
Marcus W. Stephens
I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Vote_lcap1I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Voting_bar1I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Vote_rcap1 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:37 am-kor volt itt.
Facebook csoport
I ask, but can I get answers? - Mara & Liz 1018379006facebook-icon_www.kepfeltoltes.hu_
The Magic of Time
a Facebookon is

 

 I ask, but can I get answers? - Mara & Liz

Go down 
SzerzőÜzenet
Eliza Creevey
6. évfolyam - Prefektus
Eliza Creevey


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2015. Aug. 20.

I ask, but can I get answers? - Mara & Liz Empty
TémanyitásTárgy: I ask, but can I get answers? - Mara & Liz   I ask, but can I get answers? - Mara & Liz EmptyCsüt. Szept. 24, 2015 6:29 pm


Mara


Egy teljesen átlagos nap, egy teljesen átlagos hétvégén. Legalábbis az lett volna, ha nem megyek le a Roxmortsba, randizni egy griffendéles fiúval. Nekem messziről Rick nagyon tetszett, és jó ideig úgy látszott ez kölcsönös is. Mindig mikor elmentünk egymás mellett a folyosón, vagy amikor véletlenül összetalálkozott a tekintetünk a nagyteremben valamelyik étkezés között, akkor folyton egymással szemezgettünk. Már vártam, hogy egyszer odajöjjön hozzám, és megkérdezze, hogy van-e kedvem elmenni együtt valahova, de eddig talán nem volt elég bátorsága a dologhoz. Pedig… nem vagyok az a fenyegető jelenség, és mindig bizakodva mosolyogtam rá, amikor csak összefutottunk. Végül aztán csak sikerült összeszednie a bátorságát, és az egyik órám után megvárt a folyosón és feltette a nagy kérdést, én pedig természetesen örömmel igent mondtam rá.

A randi, hát… nem sikerült olyan jól, mint ahogy azt elképzeltem, de végül is nem is volt a szörnyű kategóriába sorolható. Rá kellett jönnöm, hogy merőben más az érdeklődési körünk: Rick csak a kviddicsről tudott beszélni, vagy éppen arról, hogy milyen menő, hogy mindenki az évfolyamán őt akarja, és még sorolhatnám. Hát oké. Valószínűleg engem így már nem kaphat meg. Még egy kis időt eltöltöttünk együtt ezek után, de aztán mind a ketten elindultunk vissza – külön-külön – a kastélyba. Kicsit csalódott vagyok, mert reménykedtem abban, hogy végre valami normális kapcsolat is összejöhet, és most tévednem kellett. Nem meglepő módon, ezért egyáltalán nem örülök annak, mikor véletlenül Marába botlok, miközben próbálok visszajutni a klubhelyiségembe. Abba a Marába, aki szó nélkül egyszerűen csak átpártolt Rodolphushoz, mikor pontosan tudja, hogy Rab mennyire gyűlöli őt. Bár ő azt talán még nem tudja, hogy mi is történt azóta, de akkor sem vagyok képes felfogni, hogy miért tette ezt. Egyik pillanatról a másikra változott meg a helyzet, és a viszonyunk is, pedig már évek óta jóban voltunk.

Akaratlanul is még komorabbá válik az arckifejezésem, és úgy érzem, hogy ha már lehetőségem adódott rá, akkor most kifaggatom. Valószínűleg úgysem fog válaszolni, de akkor is, próbálkozni szabad, nem igaz?
- Szia. – Köszöntöm cseppet sem barátságosan, de azok után, amik történtek, szerintem ez nem is várható el tőlem.
- Jól eltűntél… – Kezdek bele, és közben próbálom kontrollálni a kibukni készülő dühömet: egyelőre még sikeresen.
- Hol voltál? Mit keresel Rodolphus oldalán, mikor eddig Rab barátja voltál? Mi történt? – Záporoznak belőlem a kérdések. Rögtön belevágtam a közepébe, képtelen lettem volna bármiféle udvarias köröket kisajtolni magamból. Most nem. Ez nem az az alkalom, mikor képes lennék jó fejként viselkedni Marával, mikor olyan dühös vagyok rá. Főleg mivel látom Rabon, hogy még ettől is szenved, hogy ő már nincs mellette.

Words: 419 || Notes: Remélem tetszik Smile
Vissza az elejére Go down
 
I ask, but can I get answers? - Mara & Liz
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mara Halvorsen
» Mara & Rod - Let's play a game

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The magic of time :: Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskola :: A kastély-
Ugrás: