The magic of time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


When the past is transformed
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Pontok
Wake me up when... - Gavreel & Anton Neb0pf

Mardekár: 30
Hollóhát: 35
Griffendél: 35
Hugrabug: 35

Legutóbbi témák
» The storm is coming - Louisa & Sirius
Wake me up when... - Gavreel & Anton EmptySzomb. Márc. 26, 2016 10:07 pm by Sirius Black

» The city that never sleeps
Wake me up when... - Gavreel & Anton EmptyPént. Feb. 19, 2016 2:42 pm by Rhaenys Eckhart

» Mr Tökéletes, avagy Potter szelencéje
Wake me up when... - Gavreel & Anton EmptyHétf. Jan. 25, 2016 5:17 pm by James Potter

» Potter kúria - Godric's Hollow
Wake me up when... - Gavreel & Anton EmptyHétf. Jan. 25, 2016 2:35 pm by James Potter

» Skulduggery
Wake me up when... - Gavreel & Anton EmptyCsüt. Jan. 21, 2016 10:00 pm by Vendég

» Jackson és Louisa - Véletlen egybeesések
Wake me up when... - Gavreel & Anton EmptySzer. Jan. 20, 2016 9:20 pm by Louisa E. Lighter

» CRAIG, Lucy
Wake me up when... - Gavreel & Anton EmptyHétf. Jan. 18, 2016 4:38 pm by Lucy Craig

» Louisa E. Lighter
Wake me up when... - Gavreel & Anton EmptyHétf. Jan. 18, 2016 1:18 pm by Rhaenys Eckhart

» Elkészültem!
Wake me up when... - Gavreel & Anton EmptyVas. Jan. 17, 2016 3:39 pm by Louisa E. Lighter

Top posters
Lily Evans
Wake me up when... - Gavreel & Anton Vote_lcap1Wake me up when... - Gavreel & Anton Voting_bar1Wake me up when... - Gavreel & Anton Vote_rcap1 
Rhaenys Eckhart
Wake me up when... - Gavreel & Anton Vote_lcap1Wake me up when... - Gavreel & Anton Voting_bar1Wake me up when... - Gavreel & Anton Vote_rcap1 
Emilia Corvina
Wake me up when... - Gavreel & Anton Vote_lcap1Wake me up when... - Gavreel & Anton Voting_bar1Wake me up when... - Gavreel & Anton Vote_rcap1 
Kieran Kulkov
Wake me up when... - Gavreel & Anton Vote_lcap1Wake me up when... - Gavreel & Anton Voting_bar1Wake me up when... - Gavreel & Anton Vote_rcap1 
Sirius Black
Wake me up when... - Gavreel & Anton Vote_lcap1Wake me up when... - Gavreel & Anton Voting_bar1Wake me up when... - Gavreel & Anton Vote_rcap1 
Rodolphus Lestrange
Wake me up when... - Gavreel & Anton Vote_lcap1Wake me up when... - Gavreel & Anton Voting_bar1Wake me up when... - Gavreel & Anton Vote_rcap1 
Narcissa Black
Wake me up when... - Gavreel & Anton Vote_lcap1Wake me up when... - Gavreel & Anton Voting_bar1Wake me up when... - Gavreel & Anton Vote_rcap1 
Aaron Holloway
Wake me up when... - Gavreel & Anton Vote_lcap1Wake me up when... - Gavreel & Anton Voting_bar1Wake me up when... - Gavreel & Anton Vote_rcap1 
James Potter
Wake me up when... - Gavreel & Anton Vote_lcap1Wake me up when... - Gavreel & Anton Voting_bar1Wake me up when... - Gavreel & Anton Vote_rcap1 
Marcus W. Stephens
Wake me up when... - Gavreel & Anton Vote_lcap1Wake me up when... - Gavreel & Anton Voting_bar1Wake me up when... - Gavreel & Anton Vote_rcap1 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:37 am-kor volt itt.
Facebook csoport
Wake me up when... - Gavreel & Anton 1018379006facebook-icon_www.kepfeltoltes.hu_
The Magic of Time
a Facebookon is

 

 Wake me up when... - Gavreel & Anton

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Anton D. Greyson
Bájitaltan professzor
Anton D. Greyson


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2015. Aug. 26.

Wake me up when... - Gavreel & Anton Empty
TémanyitásTárgy: Wake me up when... - Gavreel & Anton   Wake me up when... - Gavreel & Anton EmptyCsüt. Szept. 10, 2015 10:43 pm



Gavreel & Anton





Vannak olyan napok, amikor egyszerűen semmit nem kell csinálnom, tényleg, abszolút semmit. Hétvégén a diákok is elfoglalják magukat, és én is azt tehetek amit akarok, így most is délelőtt 11 órakor veszem csak rá magam hogy lemenjek a nagyterembe, onnan meg lejjebb az alagsorba és kérjek a házimanóktól némi megkésett reggelit, amiből persze az lesz hogy egy egész kosár kaját szednek nekem össze, amit megköszönve visszaballagok a tanárinak nevezett kis klubb helységbe. Itt néha egész nagy élet van, de most kivételesen csak egyetlen szendergő alakot látok, amit már messziről felismerek. Gavreel az, az egyetlen barátom talán, akit még auror koromban ismertem meg és azóta is... hát közel áll hozzám. Neki valahogy sokkal jobban áll a tanárság, mint nekem, nem is értem minek vállaltam el, de... valahol azért örülök is neki hiszen nem vagyok egyedül, és néha tényleg jól esik az a hülye feje, hogy ne mélyedjek mély zombiszerű állapotba és ne sajnáltassam magam.
Alszik, így kihasználom az alkalmat hogy megvicceljem és a félig nyitott szájába ejtek egy szőlő szemet ahogy elhaladok mellette, macska lépteimmel, mire persze azonnal felébred.
- Jó reggel csipkerózsika... - köszöntöm kedvesen, az a gyanúm hogy egész éjjel itt aludt és nem talált haza a szobájába. Mivel minden tanár lakosztályát egy festmény rejti el, és én csak Gav festményét jegyeztem meg, és az ő belépő jelszavát.
Zene©
Vissza az elejére Go down
Gavreel Orlov
Legendás lények gondozása professzor
Gavreel Orlov


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2015. Sep. 01.

Wake me up when... - Gavreel & Anton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wake me up when... - Gavreel & Anton   Wake me up when... - Gavreel & Anton EmptySzer. Szept. 16, 2015 6:50 pm

Lábaimat az asztalon pihentetem, miközben hátra dőlve a széken, fejemet kezeimen megtámasztva ”kényelmesen” alszok. Igazából tegnap este fájt már a szemem a sok olvasástól és csak két percre dőltem hátra, hogy pihenjek, de ez kicsit jobban sikerült. Egyszerűen felriadok, mikor valami a számba esik. El nem tudom képzelni, hogy még is mi a fene lehetett, így egyből ki is pattan a szemem. A székről majd le esve a pánikroham szerűen felültem, mire rá eszméltem, hogy megnyugodhatok. Nincs nagy baj. Közben egy ismerős hangra leszek figyelmes. Így mintha igazából nem is csináltam volna semmit sem az előző mozdulatsorból megfordulok a jövevény felé. – Reggelt? Már ott tartunk? Még is hányóra van? – kerekedik ki szemem, hisz tényleg meglepett a dolog. Pedig megesküdnék, hogy csak két percre hunytam be a szemem. Viszont ez már nem az első eset. A többi tanár már szerintem kezdi azt hinni, hogy elfelejtettem a belépő kódom. Pedig nem, csak ritkán sikerül odáig eljutnom.
Anton kezébe meg pillantok egy kosárnyi finomságot, amiből kiszúrom a szőlőt. Így már értem, hogy került a számba. Szóval viccelődünk mi? Remélem legalább a műsor is megfelelt és legalább egy pici mosolyt a szájára varázsolt.
Antont már egy jó ideje, hogy ismerem. Talán ő az egyetlen, akivel nagyon jól elvagyok a professzorok között. Nem szeretem mikor rosszkedvű, így mindig rajta vagyok az ügyön. Azon a bizonyos, legalább kicsit vidítsuk fel a bájitaltan professzort dolgon. Kisebb, nagyobb sikerrel menni is szokott ez.
Vissza az elejére Go down
Anton D. Greyson
Bájitaltan professzor
Anton D. Greyson


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2015. Aug. 26.

Wake me up when... - Gavreel & Anton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wake me up when... - Gavreel & Anton   Wake me up when... - Gavreel & Anton EmptyCsüt. Szept. 17, 2015 6:18 pm



Gavreel & Anton





Lassú léptekkel halad a tanáriban található asztal felé, hogy könnyű de annél laktatóbb terhét lerakhassa, de nem bírja megállni hogy meg ne tréfálja a kollegáját, és elhaladtában a szájába ejti a szőlő szemet, mire mint az várható is, azonnal felriad a holló hajú tanár és kétségbeesetten próbálja beazonosítani hogy hol van és mi történt, míg Anton penge vékony ajkaira lassú mosoly kúszik, a látványon. A tréfái is általában olyanok, mint ő maga. Szúrósak. Végül inkább ahogy van kerít pár poharat és a kosarat is visszaviszi a tanári asztalhoz, ahol nemrég még Gav a lábait nyugtatta, most a kosár foglalja el a helyét, és egy intéssel invitálja reggelizésre a barátját.
- 11 is elmúlt, szóval éppen ideje reggeliznünk - válaszol, ahogy kivesz magának egy csokis süteményt, ami valamiféle pékáru lehet, fogalma sincs mi a neve, csak azt tudja hogy az itteni manók istenien készítik. Beleharap és csendben élvezi a puha ételt, és megeszik belőle legalább kettőt, vékony, már már betegesen vékony alakjának úgysem árt, szerencsés gének. Bár a testi adottságai foglalkoztatják a legkevésbé, ezt mutatja a vállig érő folyton ziláltnak tűnő haja is, hogy nem ez az első. Karcsú ujjai mesterien kezelik a varázspálcáját, és az üstök is csak úgy forrnak a kezei alatt. Újabban a nonverbális átkokkal szórakozik.
- Kávét vagy... valami gyümölcslevet? - kérdezi ahogy megszemléli mit kapott a manóktól inni valónak, és ő maga természetesen a kávét választja. Feketén és keserűn, pont úgy, mint ahogyan ő maga is érzi magát sokszor. Üresen. Belekortyol az italába.
- Mikor van legközelebb órád? - kérdezi még, Gav az egyetlen ember jelenleg itt a kastélyban aki iránt némi érdeklődést is tanúsít, bár tény hogy sokszor ezt is nagyon jól titkolja.
Zene©
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Wake me up when... - Gavreel & Anton Empty
TémanyitásTárgy: Re: Wake me up when... - Gavreel & Anton   Wake me up when... - Gavreel & Anton Empty

Vissza az elejére Go down
 
Wake me up when... - Gavreel & Anton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Anton Greyson
» Gavreel Orlov

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The magic of time :: Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskola :: A kastély-
Ugrás: