The magic of time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


When the past is transformed
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Pontok
Amycus Carrow Neb0pf

Mardekár: 30
Hollóhát: 35
Griffendél: 35
Hugrabug: 35

Legutóbbi témák
» The storm is coming - Louisa & Sirius
Amycus Carrow EmptySzomb. Márc. 26, 2016 10:07 pm by Sirius Black

» The city that never sleeps
Amycus Carrow EmptyPént. Feb. 19, 2016 2:42 pm by Rhaenys Eckhart

» Mr Tökéletes, avagy Potter szelencéje
Amycus Carrow EmptyHétf. Jan. 25, 2016 5:17 pm by James Potter

» Potter kúria - Godric's Hollow
Amycus Carrow EmptyHétf. Jan. 25, 2016 2:35 pm by James Potter

» Skulduggery
Amycus Carrow EmptyCsüt. Jan. 21, 2016 10:00 pm by Vendég

» Jackson és Louisa - Véletlen egybeesések
Amycus Carrow EmptySzer. Jan. 20, 2016 9:20 pm by Louisa E. Lighter

» CRAIG, Lucy
Amycus Carrow EmptyHétf. Jan. 18, 2016 4:38 pm by Lucy Craig

» Louisa E. Lighter
Amycus Carrow EmptyHétf. Jan. 18, 2016 1:18 pm by Rhaenys Eckhart

» Elkészültem!
Amycus Carrow EmptyVas. Jan. 17, 2016 3:39 pm by Louisa E. Lighter

Top posters
Lily Evans
Amycus Carrow Vote_lcap1Amycus Carrow Voting_bar1Amycus Carrow Vote_rcap1 
Rhaenys Eckhart
Amycus Carrow Vote_lcap1Amycus Carrow Voting_bar1Amycus Carrow Vote_rcap1 
Emilia Corvina
Amycus Carrow Vote_lcap1Amycus Carrow Voting_bar1Amycus Carrow Vote_rcap1 
Kieran Kulkov
Amycus Carrow Vote_lcap1Amycus Carrow Voting_bar1Amycus Carrow Vote_rcap1 
Sirius Black
Amycus Carrow Vote_lcap1Amycus Carrow Voting_bar1Amycus Carrow Vote_rcap1 
Rodolphus Lestrange
Amycus Carrow Vote_lcap1Amycus Carrow Voting_bar1Amycus Carrow Vote_rcap1 
Narcissa Black
Amycus Carrow Vote_lcap1Amycus Carrow Voting_bar1Amycus Carrow Vote_rcap1 
Aaron Holloway
Amycus Carrow Vote_lcap1Amycus Carrow Voting_bar1Amycus Carrow Vote_rcap1 
James Potter
Amycus Carrow Vote_lcap1Amycus Carrow Voting_bar1Amycus Carrow Vote_rcap1 
Marcus W. Stephens
Amycus Carrow Vote_lcap1Amycus Carrow Voting_bar1Amycus Carrow Vote_rcap1 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:37 am-kor volt itt.
Facebook csoport
Amycus Carrow 1018379006facebook-icon_www.kepfeltoltes.hu_
The Magic of Time
a Facebookon is

 

 Amycus Carrow

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Amycus Carrow
7. évfolyam - Prefektus
Amycus Carrow


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2015. Aug. 12.
Age : 26
Tartózkodási hely : Roxfort

Amycus Carrow Empty
TémanyitásTárgy: Amycus Carrow   Amycus Carrow EmptySzer. Aug. 12, 2015 11:21 pm







Név:Amycus Damon Carrow
Becenevek:-
Kor:17
Születési dátum:1960. március 12.
Csoport: Griffendél
Pálca:Főnixtoll, 11 hüvelyk, magyalfa
Születési hely:Anglia
Vér: Aranyvér
Patrónus: Prérifarkas
Avatar:Keegan Allen

Meséld el, milyen is vagy valójában

Hogy milyen vagyok én igazából? Néha már magam sem tudom. Ha rám nézel és leállsz velem egy kicsit felszínesen csevegni (ami egyébként egyáltalán nincs ellenemre, szívesen beszélgetek bárkivel), egy kedélyes, barátságos, állandóan jó kedvű srácnak láthatsz engem. Igyekszem is ezt a benyomást kelteni. Nem ítélni el senkit, jöjjön bárhonnan, legyen bármelyik ház tagja, bár tény, hogy általában a többi griffendéles sráccal lógok. Velük értem meg legjobban magamat, mivel azonos a világnézetünk. Mondhatni ők az én választott családom. Ha már az igazi kivetett magából…

Sajnos én egyáltalán nem tudok egyetérteni a vérrokonaim nézeteivel. A velejéig romlottak mind. Nem véletlenül töltöm a nyári szüneteket is már a legjobb barátomnál, Regulus Blacknél. Elsőéves korunk óta jóban vagyunk, igazi véd- és dacszövetség a miénk. Az ő révén kerültem a griffendéles társaság krémjébe. Hiszen őt mindenki kedveli és felnéz rá, egy igazi központi egyéniség. Nélküle egyébként sem fogadtak volna be valószínűleg, már csak a vezetéknevem miatt sem. Szükségem is van rá, hiszen a családom szemében lényegében halott vagyok. Ezt apám is megmondta. Már azt sem nézték jó szemmel, mikor a Teszlek Süveg a Griffendélbe osztott be, bár mint mondták, „tőlem nem is vártak mást”. Aztán persze jött az, hogy kritizálták a barátaimat, próbáltak eltiltani tőlük, de én nem hagytam magam. Ellenük fordultam. Nagyon nem is tehettem volna mást, az elutasító viselkedésük nem hagyott más utat. Mint ahogy a baráti társaságom sem. A családom neve szinte szitokszónak számít. Engem befogadtak, először csak Regulus miatt, később már saját magamért is, ennek viszont az az ára, hogy e kel tűrnöm, ha a családomat pocskondiázzák. Nincs is ezzel gond, egyet is értek velük. Kivéve… Alecto…

Nincs túl jó híre az ikerhúgomnak, Narcissa Black, a Mardekáros méhkirálynő talpnyalójának, számító ribancnak nevezik. Azt mondják, olyan mint az összes többi Carrow, rajtam kívül. De én tudom, érzem, hogy nem így van. Alecto és én kiskorunkban nagyon közel álltunk egymáshoz. Mondhatni legfőbb bizalmasok voltunk. Aztán itt a Roxfort falai között valahogy más irányt vettünk, mikor őt a családi hagyományoknak megfelelően a Mardekárba osztotta be a süveg, engem pedig a Griffendélbe. Az évek során nagyon eltávolodtunk egymástól. Mostanában már nem is beszélünk, mióta kitagadott a család. Nincs is rá nagyon módom. A Griffendélben elég sokan gyanakvóak velem még mindig, elég egy rossz lépés, hogy leírjanak. És akkor két szék közül a pad alá esem. De nagyon rosszul esik, ha Alectot bántják. Tudom, hogy a lelke mélyén ő nem olyan. Szeretném biztosítani őt a támogatásomról, még akkor is, ha ő esetleg tudni sem akar rólam. Fogalmam sincs, hogyan vélekedik. Ez emészt engem, ez a kettősség, amit a mosolyom, a jó kedélyem leplez, emiatt ülök csöndesen, magamba roskadva a szobámban, ha senki sem látja…


Mi a te történeted?

A klubhelyiségben ülök a srácokkal. A vacsorán már jócskán túlvagyunk, odakint sötétbe burkolózott már az udvar, a Tiltott Rengeteg, minden. A kandallóban kedélyesen pattog a tűz. Éppúgy, mint a mi társalgásunk. Ennél csak a Roxmortsban hangulatosabb együtt lógni, egy-egy vajsör mellett ülve a Három Seprűben. Van, mikor csak hülyülünk, jönnek az ilyen-olyan poénok, ugratások, amiből én is jócskán kiveszem természetesen a részemet. Szeretem ezeket a gondtalan pillanatokat. Egészen addig, míg át nem csapnak valami másba, amibe emlékeztet arra, ki is vagyok és milyen súlyos döntést kellett meghoznom. Vagy még előtte állok? Hallom a rosszallást, amivel az ellenséges oldalról beszélnek, felemlegetik az odatartozókat és csakhamar felcsendül a Carrow név is, nem épp dicséretek közepette.

Szerencsére túlvagyunk már azon az időszakon, hogy ilyenkor engem méregessenek, mintha kém volnék, de valahol egészen mélyen a húsomba vágnak ezek a szavak. A vér nem válik vízzé, mondják. Én ezzel nem teljesen értek egyet. Sokszor nem is értem, hogy lehetnek azok a szüleim, akik. Semmi közöset nem vélek felfedezni bennem velük. Se az anyámban, se az apámban. Külsőleg hasonlítok ugyan rájuk, de egyetlen jellembeli hasonlóság sincs közöttünk. Én nem vagyok olyan kegyetlen, olyan haszonleső, olyan kapzsi, olyan hatalomvágyó, mint ők. Mélyen elítélem az életstílust, amit folytatnak és hogy a származásuk alapján ítélik meg az embereket. Nincs megjátszás abban, ahogy bólogatok a srácok véleményére. De mikor felcsendül egy név, az tényleg a szívembe mar. Alecto.

Elmondják mindenféle kígyónak, számító ribancnak és… fáj. Talán jobban, mint neki fájna, ha hallaná. Bár a húgom (még ha csak percekkel születtem is hamarabb), mégis ő volt közülünk mindig az erősebb lelkileg. Engem sokkal jobban megviselt kiskorunkban is, ha bántották. Nem vagyok agresszív, de elég volt egy rossz szót szólni róla és kijöttem a sodromból. Most pedig itt ülök és még úgyis kell tennem, mintha helyeselném a hallottakat. De belül a szívem összefacsarodik. Természetesen tudom, miket művel az ikerhúgom mostanság, de nálam jobban nem ismerheti őt senki, én tudom, hogy a lelke mélyén ő egyáltalán nem olyan, amilyennek beállítják. Biztos vagyok benne, hogy oka van annak, amit tesz, talán csak rákényszerül az asszimilálódásra. Szeretném megmondani neki, hogy rossz úton jár, vigyázni rá, biztosítani a támogatásomról, akármit tesz. Persze lehet, hogy ő nem tartana rá igényt, talán ő tényleg annyira utál, amennyire feltételezheti, hogy én őt.

A családom kitagadott. Lehet, hogy ő is kizárt a szívéből. Hiszen látszólag átnézek rajta, ha a közelemben van. Nem tehetek mást, ha nem akarom, hogy a Griffendéles brigád kivessen magából. Akikhez igazából tartozom, akiknek az elveivel egyetértek és ha eljön az idő, akiknek az oldalán harcolni fogok. De belül a szívem szakad meg, hogy nem mehetek oda a testvéremhez, nem szólhatok hozzá, még rá sem nézhetek úgy, hogy meglássa. Fáj. Az is, hogy nem tudom, hogyan védhetném majd meg, ha eljön az idő. Ha összecsapnak az indulatok, a különböző oldalak. Nem akarok szemben állni vele. Az apámnak gondolkodás nélkül nekimennék, akár halálos átokkal is, na de Alecto… Csak tudnám, mit tegyek…

Gondolataimból a haverom, Regulus billent ki, mikor oldalba bök a könyökével. Túl régóta nem szólaltam már meg. Révetegen elmosolyodom, együtt nevetek a társasággal az elsütött poénon és bólogatok, mintha tudnám miről lenne szó.




A karakter mögött N |23| -


made by amanda the pirate* at caution 2.0


A hozzászólást Amycus Carrow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 13, 2015 12:00 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Rhaenys Eckhart
7. évfolyam
Rhaenys Eckhart


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2015. Jul. 20.

Amycus Carrow Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amycus Carrow   Amycus Carrow EmptySzer. Aug. 12, 2015 11:40 pm




ELFOGADVA!
Amycus, nagyon tetszett az előtörténeted: tökéletesen hoztad azt a gyötrődést, amit elképzeltem, szóval, minden elismerésem a tiéd! Smile Kíváncsi vagyok, hogy milyen leszel a játéktéren, és hogy végül mi lesz veled és a testvéreddel, úgyhogy ne is habozz, vesd bele magad! Very Happy Az avatarodat lefoglalni ne felejtsd el Smile
Vissza az elejére Go down
 
Amycus Carrow
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Alecto Carrow
» Who are you? - Amycus & Lily

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The magic of time :: Első lépések :: Nyilvántartás :: Griffendél-
Ugrás: