The magic of time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


When the past is transformed
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Pontok
Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Neb0pf

Mardekár: 30
Hollóhát: 35
Griffendél: 35
Hugrabug: 35

Legutóbbi témák
» The storm is coming - Louisa & Sirius
Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp EmptySzomb. Márc. 26, 2016 10:07 pm by Sirius Black

» The city that never sleeps
Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp EmptyPént. Feb. 19, 2016 2:42 pm by Rhaenys Eckhart

» Mr Tökéletes, avagy Potter szelencéje
Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp EmptyHétf. Jan. 25, 2016 5:17 pm by James Potter

» Potter kúria - Godric's Hollow
Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp EmptyHétf. Jan. 25, 2016 2:35 pm by James Potter

» Skulduggery
Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp EmptyCsüt. Jan. 21, 2016 10:00 pm by Vendég

» Jackson és Louisa - Véletlen egybeesések
Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp EmptySzer. Jan. 20, 2016 9:20 pm by Louisa E. Lighter

» CRAIG, Lucy
Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp EmptyHétf. Jan. 18, 2016 4:38 pm by Lucy Craig

» Louisa E. Lighter
Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp EmptyHétf. Jan. 18, 2016 1:18 pm by Rhaenys Eckhart

» Elkészültem!
Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp EmptyVas. Jan. 17, 2016 3:39 pm by Louisa E. Lighter

Top posters
Lily Evans
Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Vote_lcap1Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Voting_bar1Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Vote_rcap1 
Rhaenys Eckhart
Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Vote_lcap1Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Voting_bar1Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Vote_rcap1 
Emilia Corvina
Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Vote_lcap1Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Voting_bar1Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Vote_rcap1 
Kieran Kulkov
Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Vote_lcap1Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Voting_bar1Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Vote_rcap1 
Sirius Black
Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Vote_lcap1Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Voting_bar1Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Vote_rcap1 
Rodolphus Lestrange
Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Vote_lcap1Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Voting_bar1Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Vote_rcap1 
Narcissa Black
Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Vote_lcap1Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Voting_bar1Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Vote_rcap1 
Aaron Holloway
Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Vote_lcap1Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Voting_bar1Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Vote_rcap1 
James Potter
Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Vote_lcap1Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Voting_bar1Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Vote_rcap1 
Marcus W. Stephens
Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Vote_lcap1Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Voting_bar1Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Vote_rcap1 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:37 am-kor volt itt.
Facebook csoport
Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp 1018379006facebook-icon_www.kepfeltoltes.hu_
The Magic of Time
a Facebookon is

 

 Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Remus Lupin
7. évfolyam
Remus Lupin


Hozzászólások száma : 5
Join date : 2015. Oct. 18.
Age : 25
Tartózkodási hely : Roxfort

Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Empty
TémanyitásTárgy: Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp   Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp EmptyHétf. Okt. 19, 2015 7:01 pm

szavak száma: 342 || zene: I'm Movin' On || megjegyzés: Remélem tetszik

   

- Ahj, Sirius! Minek kell kijönnöm ide? - nyavalygok barátomnak, aki sikeresen kirángatott Roxmortsba, de még mindig nem mondta el, hogy ez mire is jó?  Ezer meg ezer sokkal jobb dolgom lenne. Tanulás, olvasás, levélírás és még számtalan hasonló elfoglaltság, ami ő persze unalmasnak és feleslegesnek tarthat. Egy dolgot azonban a világért sem mernék elmondani: Vasárnap van! Ezzel nem arra akarok utalni, hogy ő esetleg nem tud rendesen eligazodni a naptárban vagy ilyesmi. Egyszerűen csak ma kellett elmennem ahhoz a görény Grindelwaldhoz jelenteni. Ilyenkor mindig a szokásosnál nyomottabb hangulatú vagyok, de a mai alkalom más volt. Valóságos rémálom. Azt hiszi, csak neki van elege belőlem, pedig ez nagyon nem így van.

Mondjuk az már más kérdés, hogy neki mi erre az oka és nekem mi? Neki nyilván az, hogy mindig csak homályos információkat adok neki, illetve, hogy nem vagyok hajlandó fél óránál tovább maradni.
Nekem amiatt van elegem, hogy folyton csak ugráltat és sosincs olyan alkalom, amikor azt mondaná, hogy "Jó, akkor ezen a napon, itt és most kijelentem, nem kell többé kémkednie." Nem, e helyett minden alkalommal ezt vágja a fejemhez, hogy "Mi az, hogy csak ennyi?" Ezek után mindketten eléggé felidegesítjük magunkat, bár ez rajtam kevésbé látszik, mint rajta. Ez egy kicsit vigasztal.

Na de ideje visszatérnem Roxmortsba, ahol fizikailag is vagyok, hisz nem hagyhatom egyedül kedves barátomat.
- Ha már itt vagyunk, akkor követelem, hogy menjünk el a Szárnyas Vadkanba! - úgy gondolom, ez a minimum, ha már eljöttem. Ott legalább kevesen vannak és kisebb az esélye, hogy a "tisztelt igazgató úrt" látom. Na és persze jól esne egy vajsör ebbe a novemberi hidegbe. Ilyenkor már annyira fázni szoktam, hogy előkerül táskám aljából a sapka, a sál, és a lehető legvastagabb kesztyű is. A nagykabátról már ne is beszéljünk. Talán köze van a kis problémámhoz. Ilyenkor a nem kevés ősz hajszálam is elvegyül a kissé kifakult, barna hajszálak közt.

Nem sokára telihold. Újabb gyötrelmes éjszaka és már megint az az idegesítő zene és vers. Ennek gondolatára a hideg is kiráz. Remélem, most már nem fogom ezt a kettőt hallani...


   

Tapmancs && Holdsáp



A hozzászólást Remus Lupin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 23, 2016 9:35 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sirius Black
7. évfolyam
Sirius Black


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2015. Jul. 24.

Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp   Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp EmptyVas. Nov. 08, 2015 1:09 am


Remus


Elégedetten szívom be a tüdőmbe a hűvös levegőt, élvezve azt, hogy végre kint vagyok a szabadban. Ráadásul nem egyedül, hanem Remussal, akivel mostanában valami nagyobb gond lehet. Túl régóta ismerem már, hogy ne vegyem észre azt, hogy nem úgy viselkedik, ahogy általában szokott. Önmagamhoz hűen, ugyan nem faggatom, és nem követelem a válaszokat, mivel tudom, hogy igazán úgysem tudnék neki tanácsot adni, akármennyire is a jó lélek vezérel. Különben is, ha valami olyasmiről lenne szó, amiben a legcsekélyebb esély is lenne arra, hogy segíthetnék neki, akkor úgyis elmondaná. Legalábbis ebben bizakodom. Mindenesetre, már egy ideje eldöntöttem, hogy ideje lesz egy kicsit felvidítani, mert már rossz nézni, hogy ilyen állapotban van. Ezért a szokásos módszerhez folyamodok: Igyekszem kiemelni egy kicsit a megszokott környezetből, a rengeteg tanulnivaló mellől, és persze az sem lenne megengedett, hogy ma is egész nap a könyvtárban üsse el az idejét. Nem. Ma ezt végképp nem hagyhatom, túl sokat játszotta el mostanában.

- Azért, Holdsáp, mert annak ellenére, hogy hideg van, süt a nap. Tudod, kell neked egy kis D-vitamin, úgy nézel ki mostanában, mint valami zombi. Szóval, nincs vita, erre szükséged van. – Vigyorgok rá a szokásos vidámságommal.
- Ráadásul, ha már megint tanultál volna, akkor a végén még szétrobbant volna a fejed a sok tudástól, amit felhalmoztál benne. – Jegyzem meg, közben rákoppintok a fejére, persze csak játékosan, és nem túl erősen.
- Azt pedig nem akartam volna. Ki húzna akkor ki a csávából, ha nem te, zsenikém? – Eresztek meg egy újabb vigyort a barátom felé, miközben tovább sétálok, élvezve az ősz minden szépségét. Neki is meg kellene tanulnia ezt. Hogy minden gond nélkül, csak egyszer, úgy igazán szórakozzon. Túl nagy kérés lenne?


- Ez a te napod, Remus. Roxmortson belül, oda megyünk, ahová akarod. Ha a Szárnyas Vadkanba, akkor oda. Bár nem értem, mi vonz abban az elképesztően komor helyben. De, ha te ezt akarod… – Vonom meg a vállamat, és egyből a kocsma felé veszem az irányt. A lépteim lassúak, most kivételesen nem siettetem az időt, és én sem sietek sehova. Már régen volt az, hogy Remussal kettesben töltsünk el bármennyi időt is, leginkább Regulussal és Lilyvel szoktunk együtt lógni. Bár mostanában már azt sem, mert mintha Remus egyre inkább… távolodna tőlünk. Bár én nem vagyok valami jó megfigyelő, így ebben egyáltalán nem lehetek biztos.
- Itt is vagyunk. – Közlöm boldogan, amint odaérünk a piszkos kis hely elé, és már nyitom is az ajtót.
- Vajsört innál, vagy valami mást? – Kérdezem, miközben a tekintetemmel egy olyan asztalt keresek, ami elég távol van minden kétes alaktól, aki itt megjelent.

Words: 421 || Notes:Nagyon szégyellem magam, hogy csak most sikerült írni, ne haragudj :/
Vissza az elejére Go down
 
Lets go! Be happy! - Tapmancs & Holdsáp
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Suprise! Happy Birthday, Regulus! - Lily & Reg & Sirius

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The magic of time :: Varázsvilág :: Roxmorts-
Ugrás: