The magic of time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


When the past is transformed
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Pontok
David Hamilton Neb0pf

Mardekár: 30
Hollóhát: 35
Griffendél: 35
Hugrabug: 35

Legutóbbi témák
» The storm is coming - Louisa & Sirius
David Hamilton EmptySzomb. Márc. 26, 2016 10:07 pm by Sirius Black

» The city that never sleeps
David Hamilton EmptyPént. Feb. 19, 2016 2:42 pm by Rhaenys Eckhart

» Mr Tökéletes, avagy Potter szelencéje
David Hamilton EmptyHétf. Jan. 25, 2016 5:17 pm by James Potter

» Potter kúria - Godric's Hollow
David Hamilton EmptyHétf. Jan. 25, 2016 2:35 pm by James Potter

» Skulduggery
David Hamilton EmptyCsüt. Jan. 21, 2016 10:00 pm by Vendég

» Jackson és Louisa - Véletlen egybeesések
David Hamilton EmptySzer. Jan. 20, 2016 9:20 pm by Louisa E. Lighter

» CRAIG, Lucy
David Hamilton EmptyHétf. Jan. 18, 2016 4:38 pm by Lucy Craig

» Louisa E. Lighter
David Hamilton EmptyHétf. Jan. 18, 2016 1:18 pm by Rhaenys Eckhart

» Elkészültem!
David Hamilton EmptyVas. Jan. 17, 2016 3:39 pm by Louisa E. Lighter

Top posters
Lily Evans
David Hamilton Vote_lcap1David Hamilton Voting_bar1David Hamilton Vote_rcap1 
Rhaenys Eckhart
David Hamilton Vote_lcap1David Hamilton Voting_bar1David Hamilton Vote_rcap1 
Emilia Corvina
David Hamilton Vote_lcap1David Hamilton Voting_bar1David Hamilton Vote_rcap1 
Kieran Kulkov
David Hamilton Vote_lcap1David Hamilton Voting_bar1David Hamilton Vote_rcap1 
Sirius Black
David Hamilton Vote_lcap1David Hamilton Voting_bar1David Hamilton Vote_rcap1 
Rodolphus Lestrange
David Hamilton Vote_lcap1David Hamilton Voting_bar1David Hamilton Vote_rcap1 
Narcissa Black
David Hamilton Vote_lcap1David Hamilton Voting_bar1David Hamilton Vote_rcap1 
Aaron Holloway
David Hamilton Vote_lcap1David Hamilton Voting_bar1David Hamilton Vote_rcap1 
James Potter
David Hamilton Vote_lcap1David Hamilton Voting_bar1David Hamilton Vote_rcap1 
Marcus W. Stephens
David Hamilton Vote_lcap1David Hamilton Voting_bar1David Hamilton Vote_rcap1 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:37 am-kor volt itt.
Facebook csoport
David Hamilton 1018379006facebook-icon_www.kepfeltoltes.hu_
The Magic of Time
a Facebookon is

 

 David Hamilton

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
David Hamilton
Jóslástan professzor
David Hamilton


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2015. Sep. 30.
Age : 48
Tartózkodási hely : Newquay, Cornwall, Egyesült Királyság / Roxfort

David Hamilton Empty
TémanyitásTárgy: David Hamilton   David Hamilton EmptyCsüt. Okt. 01, 2015 7:52 am





Név:David Hamilton
Becenevek:David (Nem szeretem a beceneveket.)
Kor:39 éves
Születési dátum:1938. 04. 01.
Csoport: Jóslástan professzor
Pálca:Éger, főnixfaroktoll-maggal, 13 és 1/2 hüvelyk hosszú, kellemesen rugalmas
Születési hely:Newquay, Cornwall, Egyesült Királyság
Vér:Arany
Patrónus:Komódói varánusz
Avatar:Simon Baker

Meséld el, milyen is vagy valójában

Milyennek is mondanám magam. Nem tudom. Talán összetettnek mint minden ember és különlegesnek mint minden jós illetve látó. nyilván egy összetett személyiség vagyok, más emberekhez hasonlóan és nem szeretnék olyat mondani, amivel mást megbánthatok, de azért megpróbálom leírni a személyem.

Abszolút magabiztos és alapvetően vidám ember vagyok. Általában pozitívan állok hozzá a dolgokhoz, de ezen rendkívül sokat tud változtatni, ha éppen látomás után vagyok. Ilyenkor nyomott és pesszimista kisugárzásom van. Nem bírom elviselni a társaságot és nehezemre esik bármit is csinálni.

Rendkívül késős fajta vagyok. A látomással teli éjszakáknak köszönhetően általában kialvatlan vagyok. Ennek köszönhetően elég sokszor szokta késni, de van mikor pont emiatt nagyon hamar kelek és bőven a pontos idő előtt érkezem. Ez változó.

Az esetek nagy részében azonban megőrzöm higgadtságom és humorérzékem. Szeretek kártyázni a barátaimmal, mert kikapcsol és amikor zaklatott vagyok, olvasással nyugtatom le magam. Tudom, hogy ezek nagy része üti egymást, de mint már mondtam, nem vagyok egyszerű. És ezzel nem azt akarom mondani, hogy én jaj de különleges vagyok, imádjatok, hanem, hogy egyáltalán nem akarok senkinek rosszat, de a "betegségemmel" nagyon nehéz kordában tartani az érzéseimet. Vagyis, nem vagyok egoista és általában nem fényezem önmagamat, de amit gondolok, azt ki is mondom.

Dióhéjban ennyit tudnék mondani magamról, persze ezt még bőven tudnám fokozni, de egyrészt az nagyon unalmas volna, másrészt biztosan nem kíváncsi rá senki, hogyan is vagyok képes lerombolni egy világot magam körül. Nos hát, nagyon is könnyen és elég gyakran teszem ezt, bár hozzáteszem, akaratom ellenére. Talán emiatt nincsenek tartós kapcsolataim emberekkel. Nem tudom, nem is igazán érdekel. Az a fontos, hogy eddigi életemben megtanultam mindezt kezelni és együtt élni a "kórságommal".

Nem mellesleg, elég bőbeszédű vagyok és, ha találkozna velem az ember, akkor figyelmeztetem, hogy még időben állítson le, mert különben olyan dolgokat hall másokról, akár saját magáról is, amit nem igazán szeretne.

Na de tényleg abbahagyom, mert már megint szájmenésem van, méghozzá gondolataimban.


Mi a te történeted?

Ártó tündér varázsol,
Olvad az élet a dalától,
Vérvörös fényt szór magából,
Tűzszívű szolgát halálból.

~ Mi ez a kín? Miért fáj ennyire? Ez csak egy álom... csak egy álom! ~ kiáltom magamnak, holott tudom, ez több mint egy egyszerű álom. Ez maga a pokol.
Forog körülöttem a világ, csak a hűvös falat és a márványpadlót érzem magam körül. Legszívesebben ordítanék a fájdalomtól, de nem.. nem tehetem. Már igazán megszokhattam volna ezt az egész folyamatot. Annyiszor átéltem, annyiszor át is fogom még élni, de ez a mérhetetlen kín viszonylag újkeletű. És ez a mostani egyszerűen elviselhetetlen.
Eltűnnek a szemem elől az ismeretlen arcok, kitisztulna előttem a háló valódi arca, de szorosan összezárt szemhéjaim nem hagyják, hogy ezt meg is lássam. Már több, mint húsz éve látom magam előtt nap, mint nap ugyanezt a képsorozatot, de a mai napig nem tudok rájönni, hogy miért pont ezt vetíti elém a titokzatos vetítőgép az agyamban.

A barnás-vöröses színű hajkoronát viselő ifjú hölgyemény, mint valami szellem, kísérti a testem éjszakáról éjszakára. Talán fel kéne keresnem, de hisz azt sem tudom ki ez. Valószínűleg még iskolás és még ha nem is boszorkány, akkor semmit sem tudok kezdeni ezzel az egész látomás-sorozattal. Mert, hogy ezek látomások. Már régi cimboraként köszönthetem őket, de hát az nem olyan könnyű. Megkeserítik az életemet.

Ekkor beugrik valami, ami már sokkalta hamarabb is eszembe juthatott volna. Minden látónak van egy mentora és egy őrzője. Mi van, ha ennek a lánynak én vagyok a mentora?
A könyvespolchoz sietek és gyorsan végigfuttatva ujjaimat a könyvgerinceken, keresem a megfelelő kötetet: A látók védelmében. Mikor megtalálom, kihúzom a helyéről, hogy majdnem rám borul az egész szekrény. Fellapozom és meg is találom a megfelelő részt. A nagy öröm miatt hangosan kezdem olvasni megboldogult feleségem képének nagy örömére.
- "A látó, midőn szenvedni lát látomásában egy láttársat, kis idő múltán felkarolja azt és elárasztja tudással." Bingó!

Szóval ezért küldött a Minisztérium a Roxfortba tanítani. Feleségemre nézek gyanakvón, hisz ő szokott beszámolni az engem felügyelő látónak az egyes jövőképeimről. Még ha nem is mondok neki semmit, nagy szerencsémre ért egy kicsit a legilimenciához. Hát végre én is mentor leszek.
Verejtékes, ugyanakkor sugárzó arccal lépek ki a szobából és veszem célba a fürdőszobát. Ez a nap sem kezdődhetett volna jobban. Illetve rosszabbul. Nem tudom igazándiból, majd eldől, ha találkozok A lánnyal.




A karakter mögött Luca |14| Kieran Kulkov, Jackson Young, Mélisande Maxime


made by amanda the pirate* at caution 2.0


A hozzászólást David Hamilton összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Okt. 01, 2015 3:59 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.polyvore.com/cgi/set?id=178116437
Rhaenys Eckhart
7. évfolyam
Rhaenys Eckhart


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2015. Jul. 20.

David Hamilton Empty
TémanyitásTárgy: Re: David Hamilton   David Hamilton EmptyCsüt. Okt. 01, 2015 2:11 pm




ELFOGADVA!
Igazán érdekes karaktert alkottál, nekem tetszett. Very Happy Lily biztos nagyon fog neked örülni, már nagyon várt rád. Smile Meg persze, soha nem árt, ha van az iskolában egy jóslástan professzor Wink Nem is húzom tovább az időt: nyomás játszani! Very Happy
Vissza az elejére Go down
 
David Hamilton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The magic of time :: Első lépések :: Nyilvántartás :: Tanárok-
Ugrás: