The magic of time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


When the past is transformed
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Pontok
Little trip - Méli & Rei Neb0pf

Mardekár: 30
Hollóhát: 35
Griffendél: 35
Hugrabug: 35

Legutóbbi témák
» The storm is coming - Louisa & Sirius
Little trip - Méli & Rei EmptySzomb. Márc. 26, 2016 10:07 pm by Sirius Black

» The city that never sleeps
Little trip - Méli & Rei EmptyPént. Feb. 19, 2016 2:42 pm by Rhaenys Eckhart

» Mr Tökéletes, avagy Potter szelencéje
Little trip - Méli & Rei EmptyHétf. Jan. 25, 2016 5:17 pm by James Potter

» Potter kúria - Godric's Hollow
Little trip - Méli & Rei EmptyHétf. Jan. 25, 2016 2:35 pm by James Potter

» Skulduggery
Little trip - Méli & Rei EmptyCsüt. Jan. 21, 2016 10:00 pm by Vendég

» Jackson és Louisa - Véletlen egybeesések
Little trip - Méli & Rei EmptySzer. Jan. 20, 2016 9:20 pm by Louisa E. Lighter

» CRAIG, Lucy
Little trip - Méli & Rei EmptyHétf. Jan. 18, 2016 4:38 pm by Lucy Craig

» Louisa E. Lighter
Little trip - Méli & Rei EmptyHétf. Jan. 18, 2016 1:18 pm by Rhaenys Eckhart

» Elkészültem!
Little trip - Méli & Rei EmptyVas. Jan. 17, 2016 3:39 pm by Louisa E. Lighter

Top posters
Lily Evans
Little trip - Méli & Rei Vote_lcap1Little trip - Méli & Rei Voting_bar1Little trip - Méli & Rei Vote_rcap1 
Rhaenys Eckhart
Little trip - Méli & Rei Vote_lcap1Little trip - Méli & Rei Voting_bar1Little trip - Méli & Rei Vote_rcap1 
Emilia Corvina
Little trip - Méli & Rei Vote_lcap1Little trip - Méli & Rei Voting_bar1Little trip - Méli & Rei Vote_rcap1 
Kieran Kulkov
Little trip - Méli & Rei Vote_lcap1Little trip - Méli & Rei Voting_bar1Little trip - Méli & Rei Vote_rcap1 
Sirius Black
Little trip - Méli & Rei Vote_lcap1Little trip - Méli & Rei Voting_bar1Little trip - Méli & Rei Vote_rcap1 
Rodolphus Lestrange
Little trip - Méli & Rei Vote_lcap1Little trip - Méli & Rei Voting_bar1Little trip - Méli & Rei Vote_rcap1 
Narcissa Black
Little trip - Méli & Rei Vote_lcap1Little trip - Méli & Rei Voting_bar1Little trip - Méli & Rei Vote_rcap1 
Aaron Holloway
Little trip - Méli & Rei Vote_lcap1Little trip - Méli & Rei Voting_bar1Little trip - Méli & Rei Vote_rcap1 
James Potter
Little trip - Méli & Rei Vote_lcap1Little trip - Méli & Rei Voting_bar1Little trip - Méli & Rei Vote_rcap1 
Marcus W. Stephens
Little trip - Méli & Rei Vote_lcap1Little trip - Méli & Rei Voting_bar1Little trip - Méli & Rei Vote_rcap1 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:37 am-kor volt itt.
Facebook csoport
Little trip - Méli & Rei 1018379006facebook-icon_www.kepfeltoltes.hu_
The Magic of Time
a Facebookon is

 

 Little trip - Méli & Rei

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Reiga Thanatos
Sötét varázsló
Reiga Thanatos


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2015. Sep. 06.

Little trip - Méli & Rei Empty
TémanyitásTárgy: Little trip - Méli & Rei   Little trip - Méli & Rei EmptyKedd Szept. 22, 2015 2:04 pm

Méli & Rei @
“Mosolyogsz-e az ellenségedre is?”





Egészen megkedveltem ezt a tájat, Angliát, Londont és a többi kis nevenincs falucskát, és várost, amiknek ugyan neve van, csak éppen nem jegyeztem meg őket. Minek is tenném? Elég ha azt tudom, ami tetszik nekem, nem? Estére jár már az idő, ahogy fekete nem éppen visszafogott  öltözékemmel az egyik parkot járom. Van egy kis lakás a városban amit használok, de most nincs maradásom, valahogy mehetnékem van, és messze vagyok már a hazámtól. Talán sosem volt olyanom, arcom előtt nincs kendő, csak egy vékony csík takarja el az orrom, amire rendkívül kényes vagyok. Egyszerűen nem értem, hogy lehet ekkora orrom, kész krumpli! Pedig a mi jellegzetéssünk, hogy arányosak, kicsik és cukik vagyunk, akkor nekem miért lett ilyen... áh mindegy is. Rosszkedvűen rugdosok magam előtt egy kavicsot, amíg a közeli kis tóba nem zuhan, és én is arra nézek. Aranyhalak és teknősök lakják, és a tó közepén lévő kiálló sziklára ugrok hogy aztán onnan egyensúlyozva a sziklás rész tetejére másszak fel, és a másik oldalon le, de ott már üldögél valaki. Méghozzá egy nő, egy ismerős nőszemély. Leguggolok és mellé ugrom a szirtecske tetejéről, és rávigyorgok. Nem éppen a kedvencem, de társaság, és a magamfajta örülhet ha hasonszőrűt talál, nem lehet túlságosan válogatás. Sötét szemeim kiismerhetetlenül villannak.
- Nahát, hátte? Itt számítottam rád a legutolsó helyen ami azt illeti - köszöntöm, hiszen abszolút semmiféle érzelmet nem táplálok felé, maximum egy kevés ellenszenvet, nem tudom na. Ez ma túl fogós kérdés nekem. Azt tudom, hogy barátok és szeretők végképp nem vagyunk és ha rajtam múlik, soha nem is leszünk, valahogy nem az esetem a nő. Olyan... fura.


Vissza az elejére Go down
J. M. E. Mélisande Maxime
Sötét varázsló
J. M. E. Mélisande Maxime


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2015. Aug. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : A férfiak ágya

Little trip - Méli & Rei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Little trip - Méli & Rei   Little trip - Méli & Rei EmptyHétf. Szept. 28, 2015 4:56 pm


Reiga Thanatos




Little trip - Méli & Rei Giphy
Menj el és ne gyere vissza, amíg azt nem mondom!
Thib előtt állok, mozdulatlanul, nem tudom elhinni, hogy nem akar látni. Hangja nem túl magabiztos, ugyanakkor hideg, mint a jég. Nemrégiben még ő maga mondta, hogy nagyon is szívesen járna velem, persze csak akkor, ha ezzel én is így vagyok.
-Thib, nem... - elcsuklik a hangom. Nem, én ezt nem bírom. Döntse el, hogy mit akar! Nagy nehezen összeszedem magam és befejezem a mondatot egy nagy nyelés után. - Nem hiszem el, hogy ezt akarod. - lesütöm szemeim, majd kérésének eleget téve hátat fordítok és kilépek a szobából. Ahogy haladok a folyosón, egyre szaporább lépteim futássá fokozódnak és mikor kilépek a szabadba, megcsap az októberből novemberbe áthajló természet egy ajándéka. A szél csak úgy tépi a hajam, ahogy egyre gyorsabban futok a Temze partján. Megállok és leülök egy közeli szikla tövébe. Ide már út se nagyon vezet, csak a szikla tetején van egy kisebb ösvény, ahol nem igazán jár senki. Leülök. Vagy három percen át révedhetek magam elé, megszólít valaki. Felnézek, mert szemem még mindig a földet bámulja.
- Thanatos, én sem számítottam rád, ahogyan másra sem. Minek köszönhetem, hogy beugrottál? - ami azt illeti, szó szerint. - Tán párbajozni volna kedved? - a lehető legtöbb gúnyos élt viszem az amúgy kissé bánatos és feldúlt hangomba. Na nehogy már pont őt ne szégyenítsem meg. Egy nagy rakás szerencsétlenség az egész személye. Na és az a kendő az orrán.. Én átkozom le, ha nem tünteti el, de azonnal.


Vissza az elejére Go down
Reiga Thanatos
Sötét varázsló
Reiga Thanatos


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2015. Sep. 06.

Little trip - Méli & Rei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Little trip - Méli & Rei   Little trip - Méli & Rei EmptyVas. Okt. 11, 2015 10:43 pm

Méli & Rei @
“Mosolyogsz-e az ellenségedre is?”





A parkon át a kis sziklás rész felé indultam, mert ott reméltem némi nyugalmat, de meg kell mondjam, csalódott vagyok. Sötét szemeim egy alakot látnak, ismerős ugyan, de nem vagyunk kebelbarátok, bár ki tudja, lehet szép keblei vannak de jelenleg nem érdekel. Ő nem. Nekem most más kell, vöröset akarok. Imádom a vörös nőket. Talán később fel is szedek egyet, ki tudja mihez lesz kedvem ezután a kis találkozás után. Leugrom, és megállok tőle nem messze. Nem megyek annyira közel, nem bízom benne, és magamban sem.
- Mindig valaki olyasvalaki kerül elég, akire nem is számítassz, hát nem ez a szép az életben? - mosolyodom el, túljátszott ártatlansággal, aztán az egyik nagyobb szikla kiszögellésre telepedek le, de pálcám a kezem ügyében ha esetleg ez a vehemens nőstény meg akarna átkozni, bár kétlem, akkor akár fogadhatott is volna azzal hogy nekem szegez valami jó kis átkot. Szinte már hiányoznak az összecsapások az aurorokkal, lehet hogy provokálnom kellene őket egy kicsit, és nem csak illegni billegni az orruk előtt, mert úgy tűnik ahhoz is vakok hogy észrevegyék. Bár hogy egy egyszerű harmadéves mágia ennyire megtévessze őket, már nevetséges.
- Nem, az már megvolt mára, most valami nyugisabb tevékenységhez volna kedvem, de nem hiszem hogy vajsörözni támadt kedved velem, és azért vagy itt - húzom el a szám apró, nem túl igazi mosolyra, de legalább ott van a gesztus, hogy én megpróbáltam. Nem is értem sokszor miért mondják hogy érzéketlen vagyok, vannak érzelmeim, csak nem biztos hogy mindig mindenki pozitívnak nevezné őket.


Vissza az elejére Go down
J. M. E. Mélisande Maxime
Sötét varázsló
J. M. E. Mélisande Maxime


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2015. Aug. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : A férfiak ágya

Little trip - Méli & Rei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Little trip - Méli & Rei   Little trip - Méli & Rei EmptyPént. Okt. 23, 2015 4:16 pm


Reiga Thanatos




Little trip - Méli & Rei Giphy
Szép, persze. Marha szép az élet az ilyen merlinverte szar napokon. És Thib.. miért kellett ezt tennie? Mit tettem ellene, hogy ezt akarja? Könnyektől csillogó szemeimet az övébe mélyesztem és olyan szúrós tekintettel nézek abba bele, ahogy csak tőlem telik.
- Még egyszer megkérdezem, mit akarsz? - hangom már-már hisztérikusan cseng, de megpróbálom tartani magam - ami, hát nem a legkönnyebb feladat jelen pillanatban. A szemkontaktust már nem bírom tartani. Bár fájó bevallanom saját magamnak, de gyenge vagyok. Nem megy. Nem kívánom a társaságot, se semmit.
- Nyugisabb tevékenység? Netán sakkozni akarsz? Pókerezni egyszerűbb lenne, mert van nálam egy pakli kártya. - szólalok meg pár perc múlva elkeseredetten kedélyes állapotban. Ez most komoly? Mondja már meg, mi a francot akar, mert ha jól tudom, nincs sok időm. Hamarosan kezdődik a munkaidőm és egy kétszáz kilós barom az első. Hogy kiket el nem vállalok? Legalább lehet vele keresni valamennyit - még ha nem is olyan sokat.
- Bocsi, hogy ilyen vagyok, csak tudod rossz napom van, de mivel nem vagyunk olyan kapcsolatban, ezt inkább nem veled osztanám meg.


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Little trip - Méli & Rei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Little trip - Méli & Rei   Little trip - Méli & Rei Empty

Vissza az elejére Go down
 
Little trip - Méli & Rei
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The magic of time :: Túl az Óperencián :: London-
Ugrás: