The magic of time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


When the past is transformed
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Pontok
Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Neb0pf

Mardekár: 30
Hollóhát: 35
Griffendél: 35
Hugrabug: 35

Legutóbbi témák
» The storm is coming - Louisa & Sirius
Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek EmptySzomb. Márc. 26, 2016 10:07 pm by Sirius Black

» The city that never sleeps
Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek EmptyPént. Feb. 19, 2016 2:42 pm by Rhaenys Eckhart

» Mr Tökéletes, avagy Potter szelencéje
Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek EmptyHétf. Jan. 25, 2016 5:17 pm by James Potter

» Potter kúria - Godric's Hollow
Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek EmptyHétf. Jan. 25, 2016 2:35 pm by James Potter

» Skulduggery
Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek EmptyCsüt. Jan. 21, 2016 10:00 pm by Vendég

» Jackson és Louisa - Véletlen egybeesések
Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek EmptySzer. Jan. 20, 2016 9:20 pm by Louisa E. Lighter

» CRAIG, Lucy
Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek EmptyHétf. Jan. 18, 2016 4:38 pm by Lucy Craig

» Louisa E. Lighter
Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek EmptyHétf. Jan. 18, 2016 1:18 pm by Rhaenys Eckhart

» Elkészültem!
Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek EmptyVas. Jan. 17, 2016 3:39 pm by Louisa E. Lighter

Top posters
Lily Evans
Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Vote_lcap1Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Voting_bar1Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Vote_rcap1 
Rhaenys Eckhart
Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Vote_lcap1Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Voting_bar1Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Vote_rcap1 
Emilia Corvina
Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Vote_lcap1Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Voting_bar1Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Vote_rcap1 
Kieran Kulkov
Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Vote_lcap1Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Voting_bar1Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Vote_rcap1 
Sirius Black
Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Vote_lcap1Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Voting_bar1Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Vote_rcap1 
Rodolphus Lestrange
Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Vote_lcap1Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Voting_bar1Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Vote_rcap1 
Narcissa Black
Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Vote_lcap1Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Voting_bar1Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Vote_rcap1 
Aaron Holloway
Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Vote_lcap1Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Voting_bar1Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Vote_rcap1 
James Potter
Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Vote_lcap1Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Voting_bar1Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Vote_rcap1 
Marcus W. Stephens
Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Vote_lcap1Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Voting_bar1Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Vote_rcap1 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:37 am-kor volt itt.
Facebook csoport
Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek 1018379006facebook-icon_www.kepfeltoltes.hu_
The Magic of Time
a Facebookon is

 

 Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Perselus Piton
7. évfolyam
Perselus Piton


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2015. Jul. 23.

Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Empty
TémanyitásTárgy: Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek   Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek EmptySzomb. Szept. 19, 2015 9:18 pm




A kísérletezés nem bűn.
Legalábbis nem akkora.
Mint mondjuk a cruciatus... Vagy ilyesmi.
Ez csak ártatlan kíváncsiság, legest a tudomány nevében. Elvégre a kész löttyeim már mindenkinek jól jönnek, nem? Ezek viszont csak úgy születhetnek meg, ha sikerrel átjutnak a tesztfázison.
Na és kiken is kísérletezhetnék biztonságosabban, mint a drága szobatársaimon? Egyszerű mégis nagyszerű gondolat. És a legjobb, hogy nekik még csak halvány fogalmuk sincs minderről.
Pedig ha sorra venném, hogy mi mindent futtattam már le rajtuk... Olykor-olykor azért hagyok egy kis pihenőidőt, nehogy gyanús legyen, ha esetleg túl szignifikánsan ütközik ki egy-egy hatás vagy mellékhatás. Amint viszont kellő feledésbe merül a szobán belüli furcsaság, jöhet is a következő próba.
Bevallom, elég lelkes vagyok az új anyagot illetően. Fogalmam sincs ugyanis, hogy mit fog produkálni. Csak halovány sejtéseim vannak – szökik egy árnyalatnyi, gonosz görbe a szám sarkára.
Izgatottan oltom le a lámpát az ágyam mellett, és kényelmesen elvackolom magam a párnában. A James és Rosier ágya felől érkező duruzsoló horkolás kis éji muzsika füleimnek. Ezúttal még kapóra is jön, hiszen úgy sem akarok elaludni.
Történni azonban ezen kívül nem nagyon akaródzik semmi.
Hosszú óráig fetrengek, bárányokat számolgatok, ám egy idő után végül mégis csak elnyom az álom. Csukott szemhéjaim mögött őrült professzorrá változom, és lázasan korrigálni kezdem nem működő bájitalom.  A fokozottabb hatás érdekében morzsányira zsugorított hugrabugosokat szórok a lassan fortyogó üstbe. Elvégre jóanyám egyszer azt tanította, a főzés sikere a körültekintően megválasztott alapanyagokban rejlik.
Az álom azonban amilyen gyorsan jött, úgy illan is tova, amikoris egy hangos ordítás rázza meg a szobát. Reflexszerűen lámpát kapcsolok, és próbálom ülésbe tornázni magam, hogy megbizonyosodjak róla, ki akarja szabotálni a holnapi első órát. A hosszú, együtt töltött évek után tapasztalatból tudja már az ember, ha az éjszaka közepén ilyféle hangokra kell felriadni, az jócskán több szórakozást ígér, mint a reggeli gyógynövénytan óra.
A látvány azonban meglepett pislogásra késztet. És határozottan észlelem, hogy ezzel nem vagyok teljesen egyedül a szobában.
Az általános lefagyás oka pedig a következő snitt: Egy alsónadrágban feszítő, láthatóan kissé megszeppent Rosier ácsorog Rod ágya mellett, és némi megkésett reagálással olyasmiről hámozza le a kezét, ami nem egészen hozzá tartozik.
Az elhűlt, hitetlenkedő vagy éppen gyilkolásra kész arcokat méregetve, igen nehéz elfojtanom egy vigyort, de azért egész ügyesen megbirkózom a feladattal.
Jut eszembe... nem is említettem még, hogy momentán mivel foglalatoskodok, igaz?  
Nem is baj, a következő epizódunkból kiderül. Addig is jó szórakozást a kedves nézőknek, ne menjenek sehová, hamarosan folytatódik a show.


Vissza az elejére Go down
Rodolphus Lestrange
7. évfolyam
Rodolphus Lestrange


Hozzászólások száma : 23
Join date : 2015. Jul. 26.

Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek   Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek EmptySzomb. Szept. 26, 2015 10:19 pm


"Run away from me, you'll never know how I feel"
Perselus& Rod ©
Egy eredményes nap utáni este van, és már a klubbhelyiségből is feljöttem a szobába hogy elaludjak, vagy legalábbis műveljek valami olyasmit és nem sokkal később a többiek is megjelennek. Perselus és Rosier is lefekszenek aludni, így én is lámpát oltok lassan, és a békesség ereszkedik ránk. Na persze, meg az álmok hada. Nagyjából ez az egyetlen napszak amikor a hálókörlet csendben van és mi sem szívjuk egymás vérét. Elalszunk.

Álmodok. Nem is tudom honnan jött, de egy gyönyörű lánnyal, aki éppen a legmegfelőbb helyen kényeztet és én boldogan hagyom magam, aztán megtörténik aminek meg kell, egyszer kétszer, ki tudja hányszor. Igazán szép álom, de nem tart sokáig mert egy éktelen kiáltására ébredek és egy furcsa érzésre. Hová lett a takaróm?! És miért... Mivan?! Egy csatakiáltással ugrom az ágy legmesszibb pontjára, Rosiertől, aki a tulajdon farkamra markolt rá.
- Meg vagy te húzatva ember, mégis mi a faszt művelsz?! - süvöltöm, nagyjából olyan hangvételben ahogy a patrónusom is tenné, mivel az sakál. Gyilkos tekintettel kapok a pálcám után és rászegezem a szintén döbbent szobatársamra.
- Sürgősen kezdj el beszélni, mielőtt félholtra átkozlak Rosier! - parancsolom, mert tudni akarom mi folyik itt, és nem zavar hogy akár Pitont is felébresztem az üvöltözésemmel.

Vissza az elejére Go down
 
Rod & Perselus - Mardekár hálókörletek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Perselus Piton
» Kiss me or kiss the dementor - Szellemszállás - Lily & Perselus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The magic of time :: Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskola :: A kastély-
Ugrás: