The magic of time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


When the past is transformed
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Pontok
Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Neb0pf

Mardekár: 30
Hollóhát: 35
Griffendél: 35
Hugrabug: 35

Legutóbbi témák
» The storm is coming - Louisa & Sirius
Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime EmptySzomb. Márc. 26, 2016 10:07 pm by Sirius Black

» The city that never sleeps
Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime EmptyPént. Feb. 19, 2016 2:42 pm by Rhaenys Eckhart

» Mr Tökéletes, avagy Potter szelencéje
Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime EmptyHétf. Jan. 25, 2016 5:17 pm by James Potter

» Potter kúria - Godric's Hollow
Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime EmptyHétf. Jan. 25, 2016 2:35 pm by James Potter

» Skulduggery
Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime EmptyCsüt. Jan. 21, 2016 10:00 pm by Vendég

» Jackson és Louisa - Véletlen egybeesések
Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime EmptySzer. Jan. 20, 2016 9:20 pm by Louisa E. Lighter

» CRAIG, Lucy
Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime EmptyHétf. Jan. 18, 2016 4:38 pm by Lucy Craig

» Louisa E. Lighter
Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime EmptyHétf. Jan. 18, 2016 1:18 pm by Rhaenys Eckhart

» Elkészültem!
Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime EmptyVas. Jan. 17, 2016 3:39 pm by Louisa E. Lighter

Top posters
Lily Evans
Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Vote_lcap1Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Voting_bar1Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Vote_rcap1 
Rhaenys Eckhart
Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Vote_lcap1Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Voting_bar1Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Vote_rcap1 
Emilia Corvina
Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Vote_lcap1Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Voting_bar1Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Vote_rcap1 
Kieran Kulkov
Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Vote_lcap1Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Voting_bar1Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Vote_rcap1 
Sirius Black
Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Vote_lcap1Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Voting_bar1Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Vote_rcap1 
Rodolphus Lestrange
Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Vote_lcap1Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Voting_bar1Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Vote_rcap1 
Narcissa Black
Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Vote_lcap1Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Voting_bar1Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Vote_rcap1 
Aaron Holloway
Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Vote_lcap1Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Voting_bar1Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Vote_rcap1 
James Potter
Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Vote_lcap1Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Voting_bar1Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Vote_rcap1 
Marcus W. Stephens
Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Vote_lcap1Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Voting_bar1Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Vote_rcap1 
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:37 am-kor volt itt.
Facebook csoport
Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime 1018379006facebook-icon_www.kepfeltoltes.hu_
The Magic of Time
a Facebookon is

 

 Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
J. M. E. Mélisande Maxime
Sötét varázsló
J. M. E. Mélisande Maxime


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2015. Aug. 09.
Age : 35
Tartózkodási hely : A férfiak ágya

Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Empty
TémanyitásTárgy: Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime   Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime EmptySzer. Aug. 12, 2015 9:22 pm







Név:Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime
Becenevek:Méli
Kor:27
Születési dátum:1950. 11. 01.
Csoport: Sötét varázsló
Pálca:Szil, sárkány szívizomhúr, 11 hüvelyk, teljesen merev
Születési hely:London
Vér:Félvér
Patrónus:Görény
Avatar:Kaya Scodelario

Meséld el, milyen is vagy valójában

Ezt egy mondatba is bele lehetne sűríteni, de nem igazán érdemes. Inkább elmondom hosszan, hogy miért is vagyok egy bunkó, perverz állat. És ezt valóban magamra mondtam, ugyanis nem félek kimondani az igazságot, még ha azzal másokat vagy magamat meg is sértek. Na de el is kezdeném.

Egy bunkó, hülyének nem mondható, viszonylag erős lány vagyok, akit sosem érdekelt különösebben mások véleménye, akarata. Csak akkor örülök, ha nekem van igazam, de hát ez nem mindig jön össze. Ilyenkor, szokásaim ellenére magamba zuhanok és napokig nem szólok senkihez. Nos hát, emiatt már megkaptam egy párszor, hogy skizofrén vagyok, de az ilyen emberek nem húzták sokáig nagyobb sérülés nélkül.

Nevem hosszúsága, a sokszínűségemre utal. Elég sok mindenhez értek, csak hát ezek nem feltétlen olyan dolgok, amelyeket össze kellene kapcsolni. Ilyen például, az, hogy prostituáltként keresem a kenyerem, de mellette különböző maffiáknak segítek hol ebben, hol abban. Na hát ezt nem nagyon tudnám egy névvel kivitelezni. A hivatalos munkahelyi nevem a Mélisande, de az ügyfeleim csak Mélinek hívnak. A maffiózók pedig a többi nevemet használják. Ez azért is jó, hogy ne lehessek könnyen lenyomozható. Persze van olyan maffiavezér aki tudja, hogy mi is vagyok valójában és ezt ki is használja. Imádom azt a pasast.

Férjem, természetesen nincs, de élettársam az van. Azt viszont illik tudni, hogy könnyedén beleszeretek férfiakba. Főleg a harmincöt-negyven körüli, kissé kopaszodó palikra bukom, de hát a szívem mindig is egy emberé marad. Mégpedig az egyik maffiavezéré, akiről tudom, érzi irántam ugyanazt amit én iránta. Könnyedén beleszeretek emberekbe, még ha mindig vissza is térek Thib-hez. Nem tehetek róla, ilyen a természetem, ha valakit megkedvelek, arról nem szállok le egykönnyen.

Szerintem elég is rólam ennyi. Nem hiszem, hogy túlzottan érdekelne, hogy milyen is vagyok valójában, ezért most kivételesen törődök másokkal is magamon kívül és igyekszem abbahagyni az untatásotokat.


Mi a te történeted?
- Nézd, én tudom mit érzel irántam, de ezt felejtsd el. - Thibault a tőle szokatlanul lágy hangon beszél és ezzel nem kicsit lep meg. A hideg földön térdelve nem igazán tudom, hogy a megfázással együtt járó hallucinálás áldozata lettem vagy ez tényleg az ő szájából jött. Feláll, felém sétál és felhúz a vállamnál fogva és apró csókot lehel számra, melynek következtében megborzongok. Még sosem csókolt meg. - Tudod jól, hogy szeretlek, de értsd meg, hogy nem kockáztathatom az életed. - de én ezt nem szeretném elviselni. Amúgy is tudok magamra vigyázni, nem kell az örökös védelem. Nagylány vagyok már, meg tudom védeni magam.
- Ugye tudod, hogy nem kell féltened? - hirtelen egy gombnyomásra nyíló kést kapok elő és ahogy hozzáérek a nyitógombhoz, már repül is a penge egyenesen 180 fokos szöget bezárni a nyéllel, majd mikor ez megvan, a kést a nyakamhoz emelem és az éles pengéd a torkomhoz nyomom, hogy annak nyomán vér csordul fehér blúzomra. - Ha ezt nem tudod felfogni, nincs értelme az életemnek. - lassan elkezdem végighúzni nyakam legérzékenyebb pontján az éles szerszámot, de amikor a második centinél tartok, egy kéz óvatosan megragadja a csuklóm és az időközben lecsukódó szemeim felpattannak. Thib keze csak úgy reszket a félelemtől. Nagyon is jól ismer és tudja, hogy nem félek megtenni.
- Ezt azért ne. - hangja megremeg és kezét sem tartja biztosan, mindenesetre mögém lép és átölel, minek köszönhetően a kést eltartom magamtól, de nem engedem el. Apró csókokkal halmozza el vállaimat, majd egyre feljebb halad és a fülemnél megáll. Belesúg. - Szeretlek. Tudom, hogy nem ez a szokásos rituálé, de lenne kedved a barátnőm lenni? - mindketten tisztában vagyunk azzal, hogy ezt nem kellett volna megkérdeznie, éppen ezért válaszra sem méltatom. Legalábbis szóbeliben nem. Lassan megfordulok és ahogy szorosan karjaiba zár, hosszan megcsókolom és a mellkasának dőlök.

Pár órával később, arra ébredek, hogy Thib ölébe hajtott fejjel fekszek, s mikor szemeim kinyílnak, bágyadtan, a fáradtságtól kissé szűken, rám mosolyog és megcsókol.



A karakter mögött Luca |N/A| Kieran Kulkov, Jackson Young


made by amanda the pirate* at caution 2.0
Vissza az elejére Go down
Rhaenys Eckhart
7. évfolyam
Rhaenys Eckhart


Hozzászólások száma : 87
Join date : 2015. Jul. 20.

Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime Empty
TémanyitásTárgy: Re: Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime   Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime EmptyPént. Szept. 04, 2015 5:47 pm




ELFOGADVA!
Nagyon érdekes karakternek ígérkezel, kíváncsi vagyok, miket fogsz produkálni a játéktéren Very Happy Bízom benne, hogy ez a bizonyos szál is folytatódni fog Very Happy Nem is tartóztatlak tovább, nyomás játszani! Smile
Vissza az elejére Go down
 
Juliet Miranda Evelin Mélisande Maxime
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The magic of time :: Első lépések :: Nyilvántartás :: Sötét varázslók-
Ugrás: