When the past is transformed

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Pontok

Mardekár: 30
Hollóhát: 35
Griffendél: 35
Hugrabug: 35

Latest topics
» The storm is coming - Louisa & Sirius
Szomb. Márc. 26, 2016 10:07 pm by Sirius Black

» The city that never sleeps
Pént. Feb. 19, 2016 2:42 pm by Rhaenys Eckhart

» Mr Tökéletes, avagy Potter szelencéje
Hétf. Jan. 25, 2016 5:17 pm by James Potter

» Potter kúria - Godric's Hollow
Hétf. Jan. 25, 2016 2:35 pm by James Potter

» Skulduggery
Csüt. Jan. 21, 2016 10:00 pm by Vendég

» Jackson és Louisa - Véletlen egybeesések
Szer. Jan. 20, 2016 9:20 pm by Louisa E. Lighter

» CRAIG, Lucy
Hétf. Jan. 18, 2016 4:38 pm by Lucy Craig

» Louisa E. Lighter
Hétf. Jan. 18, 2016 1:18 pm by Rhaenys Eckhart

» Elkészültem!
Vas. Jan. 17, 2016 3:39 pm by Louisa E. Lighter

Top posters
Lily Evans

Rhaenys Eckhart

Emilia Corvina

Kieran Kulkov

Sirius Black

Rodolphus Lestrange

Narcissa Black

Aaron Holloway

James Potter

Marcus W. Stephens

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Csüt. Júl. 23, 2015 7:39 pm-kor volt itt.
Facebook csoport

The Magic of Time
a Facebookon is

Share | 

Marcus W. Stephens - plot

Go down 
SzerzőÜzenet
Marcus W. Stephens
5. évfolyam

Hozzászólások száma : 10

TémanyitásTárgy: Marcus W. Stephens - plot   Pént. Júl. 24, 2015 9:28 pm

Marcus W. Stephens
15. hugrabug. csodabogár

Sokszor használom a süket fülem arra a célra, hogy bocsi, nem hallottam!

Persze, csak akkor, ha valamit nem akarok meghallani. Konkrét emberek ellen sosem, nemigen vannak olyan emberek, akiket nem szeretek. Inkább ők olyanok, hogy nem vagyok velük egy hullámhosszon. Ők sem velem. Mondjuk sokan nem kedvelnek, mert elvileg fura vagyok. Ez részben igaz, mert vannak olyan dolgok, amiket máshogy csinálok, és fogok fel, mint a többiek. De ez már csak ilyen. A barátok pedig azok, akik elfogadnak úgy, ahogy vagyok. Nincsenek sokan, de sosem számoltam meg őket. Sokszor sikerül őket megbántanom a nagyon nyers őszinteséggel, azzal, hogy nem szépítem a dolgokat, hanem úgy adom vissza, ahogy gondolom. Tudom, meg kellene tanulnom füllenteni. De nem megy.

Ahogy fütyülni sem tudok. Meg rajzolni. Meg értékelni a művészetet.

Talán ezért nem kedvelnek sokan. Nem tudom. Ellenségek, huh? Nem. Nem tudok erre értelmeset mondani. Nem emberek, inkább tárgyak, dolgok. Mint a bájitaltan, a zene, és a fülzúgás. No meg persze, néha saját magam. Ritka ugyan, de vannak olyan napok, amikor még azt sem viselem el, ha gondolkodom. De ez bizonyára ez már sosem múlik el.

Ahogy az sem, hogy szerencsétlen vagyok a szerelemben, de nagyon. Vagy tényleg igaz az, hogy menekülnek előlem, vagy én zavarok el mindenkit. De eddig nem találtam meg azt, aki mellém teremtetett. Már ha létezik ilyen. Megleszek én magam is, ha nem is macskákkal, de minimum növényekkel.
Addig is maradnak a kalandok. Ezekbe nehezen fogsz belehúzni, mármint egy felfedezősdibe, vagy valami rossz csínybe, DE nem kizárt, hogy megteszem. Minden attól függ, mi a tét, és én hogy állok hozzá.

Rettentő hangulatember vagyok, tudom.

THANKS BIRGITTE!

Kód:
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Fjalla+One' rel='stylesheet' type='text/css'><div style= "width: 200px; border: 13px solid #000000;"><div style="margin-top: -18px; font-family: 'fjalla one',  text-transform: lowercase;text-align: right; font-size: 30px; color: #ffffff;text-shadow: 2px 2px 4px #000000; -moz-transform: rotate(-1deg);-webkit-transform: rotate(-1deg); -o-transform: rotate(-1deg);">Neved</div><div style= "width: 185px; background-color: #ffffff;  text-align: justify; color: #000000; font-family: arial;  font-size: 9px; padding: 8px;">
amit jónak érzel, vésd ide.
</div></div>
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Kieran Kulkov
Bűbájtan professzor

Hozzászólások száma : 26

TémanyitásTárgy: Re: Marcus W. Stephens - plot   Vas. Nov. 15, 2015 1:38 pm

Kieran

Egy kissé ügyetlen, ugyanakkor szeretetreméltó fiúnak írom soraimat, bármit is mond magáról az illető.
Marcus, te nem vagy balfék, ezt fogd fel végre, de mivel ezt nem hiszed el, nem tudsz fejlődni. Pedig én látom, hogy nem vagy reménytelen eset, bízom benned, és abban is, hogy végre rájössz, te egy kis zseni vagy, aki még nem bontakozott ki a jelmezéből, melyről maga sem tudja, hogy egy álruha.

Én sok sikert kívánok neked saját magad felfedezéséhez, és bízom benne, hogy ha segítség kell, nem félsz majd segítséget kérni ehhez. Smile
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Marcus W. Stephens - plot
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal