The magic of time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


When the past is transformed
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Pontok
Emilia Corvina Neb0pf

Mardekár: 30
Hollóhát: 35
Griffendél: 35
Hugrabug: 35

Legutóbbi témák
» The storm is coming - Louisa & Sirius
Emilia Corvina EmptySzomb. Márc. 26, 2016 10:07 pm by Sirius Black

» The city that never sleeps
Emilia Corvina EmptyPént. Feb. 19, 2016 2:42 pm by Rhaenys Eckhart

» Mr Tökéletes, avagy Potter szelencéje
Emilia Corvina EmptyHétf. Jan. 25, 2016 5:17 pm by James Potter

» Potter kúria - Godric's Hollow
Emilia Corvina EmptyHétf. Jan. 25, 2016 2:35 pm by James Potter

» Skulduggery
Emilia Corvina EmptyCsüt. Jan. 21, 2016 10:00 pm by Vendég

» Jackson és Louisa - Véletlen egybeesések
Emilia Corvina EmptySzer. Jan. 20, 2016 9:20 pm by Louisa E. Lighter

» CRAIG, Lucy
Emilia Corvina EmptyHétf. Jan. 18, 2016 4:38 pm by Lucy Craig

» Louisa E. Lighter
Emilia Corvina EmptyHétf. Jan. 18, 2016 1:18 pm by Rhaenys Eckhart

» Elkészültem!
Emilia Corvina EmptyVas. Jan. 17, 2016 3:39 pm by Louisa E. Lighter

Top posters
Lily Evans
Emilia Corvina Vote_lcap1Emilia Corvina Voting_bar1Emilia Corvina Vote_rcap1 
Rhaenys Eckhart
Emilia Corvina Vote_lcap1Emilia Corvina Voting_bar1Emilia Corvina Vote_rcap1 
Emilia Corvina
Emilia Corvina Vote_lcap1Emilia Corvina Voting_bar1Emilia Corvina Vote_rcap1 
Kieran Kulkov
Emilia Corvina Vote_lcap1Emilia Corvina Voting_bar1Emilia Corvina Vote_rcap1 
Sirius Black
Emilia Corvina Vote_lcap1Emilia Corvina Voting_bar1Emilia Corvina Vote_rcap1 
Rodolphus Lestrange
Emilia Corvina Vote_lcap1Emilia Corvina Voting_bar1Emilia Corvina Vote_rcap1 
Narcissa Black
Emilia Corvina Vote_lcap1Emilia Corvina Voting_bar1Emilia Corvina Vote_rcap1 
Aaron Holloway
Emilia Corvina Vote_lcap1Emilia Corvina Voting_bar1Emilia Corvina Vote_rcap1 
James Potter
Emilia Corvina Vote_lcap1Emilia Corvina Voting_bar1Emilia Corvina Vote_rcap1 
Marcus W. Stephens
Emilia Corvina Vote_lcap1Emilia Corvina Voting_bar1Emilia Corvina Vote_rcap1 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:37 am-kor volt itt.
Facebook csoport
Emilia Corvina 1018379006facebook-icon_www.kepfeltoltes.hu_
The Magic of Time
a Facebookon is

 

 Emilia Corvina

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Emilia Corvina
7. évfolyam - Prefektus
Emilia Corvina


Hozzászólások száma : 36
Join date : 2015. Jul. 24.
Tartózkodási hely : Roxfort

Emilia Corvina Empty
TémanyitásTárgy: Emilia Corvina   Emilia Corvina EmptyPént. Júl. 24, 2015 1:01 pm







Név: Emilia Corvina
Becenevek: Corvi, Emilia
Kor: 17 év
Születési dátum: 1960. április 27.
Csoport: Diák
Pálca: 13 hüvelyk, ébenfa unikornisszőrrel
Születési hely: Olaszország; Verona
Vér: Arany
Patrónus: Holló
Avatar: Taylor Momsen

Meséld el, milyen is vagy valójában

 Hogy milyen is vagyok valójában? Szerintem egyértelműen látszik, főleg külsőre!
Rövid szőke hajam van és kék szemem, keskeny arcom, pici orrom. A felső ajkamnál egy anyajegy van, de nem látszik mert leszoktam púderezi. Szeretek sminkelni, ami meg is látszik. Sose látnak smink nélkül, maximum csak a szobatársaim. Körülbelül 165 cm magas vagyok és 47 kg, ezért is látnak sokan vékonynak, pedig nem vagyok az. Sportos testalkatom van, bár nem igazán látszik. Szeretem az alternatív cuccokat, az ékszereket és legfőképp a cipőket. A vagány kislánynak néz szinte mindenki, akinek nagy a szája, de nem vagyok az. Belülről nem!
Komoly és céltudatos vagyok, de emellé még jár egy kicsi kedvesség is. Nem szeretem a kifogásokat sem tanulás, sem a sport terén. Számomra nincs lehetetlen, úgy vélem, csak a gyenge emberek kifogása ez a szó. Szinte kislány korom óta tanulok, ebben lelem örömöm és úgy vélem, hogy az újabb generációnak sokkal okosabbnak kell lennie, mint a réginek.
Számomra a fegyelmezettség, a tisztelet és az akarat fontos, ami megadja azt a löketet, ami a tudást élteti. Aki tudni akar az tud és ha segítség kell neki, akkor én a szolgálatára állok.  Segítő készségem meg van ahhoz, hogy okítsak, belém lett nevelve, hogy másokat segítsek az előre haladásban.
Általában félnek is a diákok tőlem, mert elvileg rémisztő vagyok a komorságommal, de nem az a célom, hogy elrettentsem őket. Nehéz kicsikarni belőlem érzelem kinyílvánítást, de igenis tudok érezni fájdalmat, szomorúságot, boldogságot, szerelmet.
Nehéz kihozni a sodromból, de aki képes rá és megteszi az számíthat rá, hogy a vérét fogom szívni, és haláli nyugalommal kikészítem, bár ahhoz sokat kell dolgoznia.
Én nem szólok bele mások ügyeibe, mindenki maga oldja meg a problémáit, viszont ha elfajulnak a kedélyek, akkor közbe avatkozom.
Igazából ennyi lenne ami fontos, a töbit meg úgy is megtudja az, aki komoly érdeklődést mutat felém.
Szeretem:
-> a cicákat (ezért is egyértelmű, hogyy macskát választottam)
-> az édességet ( leginkább a csokoládét)
-> tanulni valami új dolgot
-> mozogni
-> barátkozni
Nem szeretem:
-> a kifogásokat
-> a lustaságot
-> a tiszteletlenséget
-> a kiközösítést

Mi a te történeted?

1966. április 27. Verona, Corvo Rezindencia
Már megint a nyomomban van. Nem tudok már hova bújni. A padláson találtam menedéket, de hallom a lépteinek zajait. Hallom, ahogy halkan kinyíylik a padlás ajtó és árnyéka felém trónosul. Megtalált, nincs menekvés. Lélegzet visszafojtva guggolok az egyik tartó oszlop mellett, reszketve a félelemtől. Nem akarom, hogy bántson, de nem tudok ellene tenni semmit sem. Egyre közelebb jön és meglátom a köpenyét, ahogy maga után húzza. Becsukom a szemem.
Csend lett, gyanúsan mély csend. Kinyitottam a szemem és az arca már szinte az enyémben volt. A szemét kutattam, de nem volt neki, majd hirtelen rámugrott és az életemet akarta. Egy hat éves kislány voltam, akinek az életét akarják.

Sikítoztam megrémülten apa karjaiban. Anya mindenféle alakban megjelent már az álmomban, hogy kísérteni tudjon. Nem én voltam az oka a halálának, pedig mégis úgy érzem, hogy én vettem el az életét a születésemmel. Anyát csak fényképen láttam, soha nem tudtam milyen volt, hogy nézett ki mielőtt meghalt.
Apa karjaiban mindig megnyugvást találtam, megvígasztalt minden rossz álom után. Viszont sosem tudott mevédeni az álmaimban.

Napjainkban...
17 éves fejjel még mindig félek az emberektől, legyen az aranyvérű vagy mugli. Sosem voltam az a nagy társasági  ember, inkább a könyvek világába merültem, minthogy ismerkedtem volna bárkivel is. Annyira magamba fordultam az elmúlt években, hogy már komorrá és szürkévé váltam. Úgy gondoltam mindent tudtam és nem éri el senki sem azt, amit én tudok és elsajátítottam. Sok évi tanulás meghozta az elvárt eredményt és képes vagyok tovább fokozni azt.
10 év körül lehettem amikor megkaptam a Roxfotba szóló levelem. Hihetetlenül boldog voltam, hogy felvettek, és tudtam, hogy ott más lesz majd minden, de nem így sikeredett. Lehet, hogy többet tanulhattam ott, de anya még mindig kísértett és kezdtem már megzakkani tőle. Elegem volt és haza mentem Veronába apához. Nem bírtam a roxfort-i egyedüllétet és kihagytam néhány hónapot, majd újult erővel neki indultam. Nem hagytam, hogy bármi utamba álljon és meggátoljon abba, amiért valójában vissza jöttem Roxfortba. Azért vagyok itt, hogy tanuljak és okosabb legyek és ennek érdekében mindent megteszek.



A karakter mögött Corvi |19 éves| nincs


made by amanda the pirate* at caution 2.0
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
7. évfolyam - Prefektus
Lily Evans


Hozzászólások száma : 105
Join date : 2015. Jul. 20.
Tartózkodási hely : London

Emilia Corvina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emilia Corvina   Emilia Corvina EmptyPént. Júl. 24, 2015 6:05 pm




ELFOGADVA!
Ha valaki, hát én tudom milyen, ha üldöznek, látomás vagy lelkiismeret egyre megy, szinte teljesen felőrli az embert. Remélem az idő múlásával végül rendbe jönnek a dolgaid. Gondolom hihetetlenül váratlanul ért, hogy a Süveg a HOLLÓHÁT - ba osztott be téged! Sipirc játszani! Smile
Vissza az elejére Go down
https://themagicoftime.hungarianforum.net
 
Emilia Corvina
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Emilia Corvina
» Bűbájtan fáradság közepette... Mr. Kulkov & Ms. Corvina
» Giorgio Corvina - Sötét varázslatok kivédése

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The magic of time :: Első lépések :: Nyilvántartás :: Hollóhát-
Ugrás: