The magic of time
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


When the past is transformed
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Pontok
Black és Justine Neb0pf

Mardekár: 30
Hollóhát: 35
Griffendél: 35
Hugrabug: 35

Legutóbbi témák
» The storm is coming - Louisa & Sirius
Black és Justine EmptySzomb. Márc. 26, 2016 10:07 pm by Sirius Black

» The city that never sleeps
Black és Justine EmptyPént. Feb. 19, 2016 2:42 pm by Rhaenys Eckhart

» Mr Tökéletes, avagy Potter szelencéje
Black és Justine EmptyHétf. Jan. 25, 2016 5:17 pm by James Potter

» Potter kúria - Godric's Hollow
Black és Justine EmptyHétf. Jan. 25, 2016 2:35 pm by James Potter

» Skulduggery
Black és Justine EmptyCsüt. Jan. 21, 2016 10:00 pm by Vendég

» Jackson és Louisa - Véletlen egybeesések
Black és Justine EmptySzer. Jan. 20, 2016 9:20 pm by Louisa E. Lighter

» CRAIG, Lucy
Black és Justine EmptyHétf. Jan. 18, 2016 4:38 pm by Lucy Craig

» Louisa E. Lighter
Black és Justine EmptyHétf. Jan. 18, 2016 1:18 pm by Rhaenys Eckhart

» Elkészültem!
Black és Justine EmptyVas. Jan. 17, 2016 3:39 pm by Louisa E. Lighter

Top posters
Lily Evans
Black és Justine Vote_lcap1Black és Justine Voting_bar1Black és Justine Vote_rcap1 
Rhaenys Eckhart
Black és Justine Vote_lcap1Black és Justine Voting_bar1Black és Justine Vote_rcap1 
Emilia Corvina
Black és Justine Vote_lcap1Black és Justine Voting_bar1Black és Justine Vote_rcap1 
Kieran Kulkov
Black és Justine Vote_lcap1Black és Justine Voting_bar1Black és Justine Vote_rcap1 
Sirius Black
Black és Justine Vote_lcap1Black és Justine Voting_bar1Black és Justine Vote_rcap1 
Rodolphus Lestrange
Black és Justine Vote_lcap1Black és Justine Voting_bar1Black és Justine Vote_rcap1 
Narcissa Black
Black és Justine Vote_lcap1Black és Justine Voting_bar1Black és Justine Vote_rcap1 
Aaron Holloway
Black és Justine Vote_lcap1Black és Justine Voting_bar1Black és Justine Vote_rcap1 
James Potter
Black és Justine Vote_lcap1Black és Justine Voting_bar1Black és Justine Vote_rcap1 
Marcus W. Stephens
Black és Justine Vote_lcap1Black és Justine Voting_bar1Black és Justine Vote_rcap1 
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (22 fő) Szer. Jún. 10, 2020 8:37 am-kor volt itt.
Facebook csoport
Black és Justine 1018379006facebook-icon_www.kepfeltoltes.hu_
The Magic of Time
a Facebookon is

 

 Black és Justine

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Justine F. I. Mallory
7. évfolyam
Justine F. I. Mallory


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2015. Oct. 07.
Tartózkodási hely : Roxfort a tényleges otthonom

Black és Justine Empty
TémanyitásTárgy: Black és Justine   Black és Justine EmptyPént. Okt. 16, 2015 8:14 pm

Sirius és Justine

"Beszélgetés egy baráttal"

A folyosón rohantam végig, nem sok emberrel akartam találkozni, de elkerülhetetlen volt, hogy ne találkozzak bárkivel is ezen a napon hónapfordulja volt annak, hogy meghaltak a bátyáim. A folyosó végéhez érve lassítottam és felfelé siettem a lépcsőn. A Kövér Dámának megmondtam a jelszót. Körbe néztem senki sem volt bent a klubhelyiségben. Ez csoda volt.
Lehuppantam egy fotelbe és hagytam, hogy szét essek. Sírni már nem tudtam meg nem is akartam, csendes gyászba merültem.  Nem akartam egy rossz akarómmal se találkozni és tudtam, hogy sokan a hátam mögött kibeszélnek és sajnálkoznak. Nem akartam a szegény árva Justine lenni, de nem is akartam mindenki elől menekülni.
- Bárcsak valaki segítene rajtam. - sóhajtottam egy nagyot. Egy vigasztaló társ egy vigasztaló barát. A legjobb barátnőm éppen órán van így nincs senkivel sem megosztani a kételyeimet.  A ládát nem nyitottam ki, pedig tudtam találnék valami olyat, benne ami megnyugtatónak találnék. Hiába van a birtokomba, egyszer se mertem ki nyitni egyszer se nyitottam fel az örökségem ládáját. Mintha Pandora szelencéje lenne és ha felnyitnám el tűnne az utolsó fény is az életből. Féltem hozzá nyúlni mivel még mindig a Teszlek Süveg által említett versecske szólt a fülembe. Milyen tárgy milyen sorsom lesz? Hetedéves vagyok és még mindig nem tudom, hogy mihez kezdjek az életemmel.
Végig akartam sok mindent gondolni, de még mindig nem tudtam elképzelni magam sehol sem. Egész életemben bájitalokat keverni vagy gyógyítani vagy nyomozni vagy tanítani? Egyiket sem tudnám folyamatosan napi rutinnal csinálni.
Kétségekben voltam, hogy hova menjek tovább. Itt akartam maradni a Roxfortban.  Semmi mást nem tudtam. Most tényleg egyedül éreztem magam a világban, de valahogy mégis meg nyugtatott az a tudat hogy rám vigyázz a Roxfort és talán jobban, mint másokra. Elkezdtem végig gondolataimban azokat az eseményeket mikor az épület falai között biztonságot nyertem olyan kis apró dolgokat, amikről biztos voltam benne hogy az épület falaiban élő mágia tudta végig, hogy ki vagyok. Gondolataimba révedve a plafont néztem és elmosolyodtam.
Vissza az elejére Go down
Sirius Black
7. évfolyam
Sirius Black


Hozzászólások száma : 25
Join date : 2015. Jul. 24.

Black és Justine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Black és Justine   Black és Justine EmptyVas. Okt. 25, 2015 9:23 pm


Justitia


Úgy döntöttem, nem megyek be az egyik órámra. Tisztában vagyok vele, hogy Lily ezért ki fog nyírni, de most nem igazán izgat az, hogy ő mit szól a dolgaimhoz. Kicsit összevesztünk múltkoriban, így most az a stratégiám, hogy kerülöm, és inkább a többi barátommal és az öcsémmel töltök el egyre több időt. Nekem kell ez a kis szünet, hogy tisztázni tudjam magamban az érzéseimet, amik egyre kuszábbak a közelében, főleg azóta a bizonyos könyvtári eset óta, amire most nem is igen akarok emlékezni. Ki is űzöm a zavaró gondolataimat a fejemből és folytatom utamat a klubhelyiség felé. Amint odaérek, elmondom a Kövér Dámának a jelszót, aki rosszalló pillantással enged csak be, mivel tökéletesen tisztában van azzal, hogy órán kéne lennem. Az öreglány mindent tud. Nem számítok arra, hogy bárki is itt lehet rajtam kívül, ezért igazán meglepődök, mikor észreveszem, hogy nem vagyok egyedül.


- Just. Szia! – Köszönök rá a lányra, egy hatalmas mosollyal. Jó őt látni, nem szerettem volna most olyan emberrel összefutni, aki egyből papol arról, hogy milyen is rossz az, ha ellógom az órákat. Addig, amíg a jegyeimen ez nem látszik, nem tudom, mi lenne ezzel a probléma, de Justitia nem is olyan személy, aki ezt egyből felhánytorgatná. Sőt, mintha most egy kicsit le is lenne törve, a mosolya ellenére.
- Hát te? Hogyhogy itt ücsörögsz egyedül? Csatlakozhatok a nagy magányodban? – Igazából az utolsó kérdésre nem is várok választ, nemes egyszerűséggel csak még közelebb megyek hozzá és leülök az egyik mellette lévő fotelbe.
- Jól látom, hogy lehangolt vagy? – Hát igen, én már csak ilyen egyenes vagyok. Lehet, hogy nem kellene így rögtön lerohannom a kérdéseimmel, de sajnos sosem voltam az a tipikus ember, aki nagyon jól értene ahhoz, hogyan is kellene bánni a szívfájdalommal küszködőkkel. Csak annyit tudok tenni, hogy valamilyen úton-módon felvidítsam őket. Bár lehet, hogy most is csak képzelem a dolgokat, de majd csak kiderül.
- Milyen volt a napod? Az enyém… unalmas. – Hála annak, hogy ma is kerültem Lilyt, amennyire csak lehetett.
- Lenne kedved csinálni velem valamit? Csak hogy a napunkra lehessen azt mondani, történt valami érdekes is. – Ajánlom fel még mindig nagy mosollyal.

Words: 351 || Notes:Sajnálom, hogy ennyit késtem vele ^^"
Vissza az elejére Go down
 
Black és Justine
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sirius Black
» Narcissa Black
» Regulus Black
» Bellatrix Black
» Andromeda Black

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The magic of time :: Roxfort Boszorkány - és Varázslóképző Szakiskola :: A kastély-
Ugrás: