When the past is transformed

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Pontok

Mardekár: 30
Hollóhát: 35
Griffendél: 35
Hugrabug: 35

Latest topics
» The storm is coming - Louisa & Sirius
Szomb. Márc. 26, 2016 10:07 pm by Sirius Black

» The city that never sleeps
Pént. Feb. 19, 2016 2:42 pm by Rhaenys Eckhart

» Mr Tökéletes, avagy Potter szelencéje
Hétf. Jan. 25, 2016 5:17 pm by James Potter

» Potter kúria - Godric's Hollow
Hétf. Jan. 25, 2016 2:35 pm by James Potter

» Skulduggery
Csüt. Jan. 21, 2016 10:00 pm by Vendég

» Jackson és Louisa - Véletlen egybeesések
Szer. Jan. 20, 2016 9:20 pm by Louisa E. Lighter

» CRAIG, Lucy
Hétf. Jan. 18, 2016 4:38 pm by Lucy Craig

» Louisa E. Lighter
Hétf. Jan. 18, 2016 1:18 pm by Rhaenys Eckhart

» Elkészültem!
Vas. Jan. 17, 2016 3:39 pm by Louisa E. Lighter

Top posters
Lily Evans

Rhaenys Eckhart

Emilia Corvina

Kieran Kulkov

Sirius Black

Rodolphus Lestrange

Narcissa Black

Aaron Holloway

James Potter

Marcus W. Stephens

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Csüt. Júl. 23, 2015 7:39 pm-kor volt itt.
Facebook csoport

The Magic of Time
a Facebookon is

Share | 

Lucius Malfoy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lucius Malfoy
7. évfolyam

Hozzászólások száma : 3

TémanyitásTárgy: Lucius Malfoy   Kedd Szept. 01, 2015 12:24 pm

Név:Lucius Malfoy
Becenevek:Lucius, Malfoy
Kor:17
Születési dátum:1960. január 20.
Csoport: Mardekár
Pálca:11 hüvelyk,juharfa és sárkány szívizomhúrja.
Születési hely:London
Vér: Arany
Patrónus: Fekete párduc

Meséld el, milyen is vagy valójában

Hogy milyen vagyok valójában? Azt ne akard tudni, mert akkor tán az lesz a veszted. De tulajdonképpen mindenki ismer, és tudja...

Ha külső szemmel nézem rám, azt gondolod, hogy minden lány falán én vagyok a poszter. Néha tán arcomról kedvesség tökröződik, de ezt csak szőke tincseimnek köszönhetem. Sötétbarna, már-már ében fekete szemeim hamar felkelthetik az érdeklődésed, ha nőnemű vagy. A sportolás miatt elég izmos vagyok, és több tetoválás is díszíti a testem, melyeket az Abszol úton varrattam magamra.
Elég beképzelt vagyok, bár nem csupán a külsőmre, hanem az egész lényem miatt. A külsőmről tudom, hogy sok nőnek tetszik a látványom (de a nők csak az ágyamig jutnak el), de számomra nem ez a legfontosabb.

Szinte hajszolom az élvezetet, amely valami izgalmat csempészhet az életembe. Legyen az nő, pénz vagy esetleg valaki kínzása, én mindig csak akkor cselekszem, ha számomra élvezetet nyújt vagy ha a későbbiekben hasznomra válik.

Tudom, hogy mire vagyok képes, és tudom, mit akarok. Amiért pedig küzdök, azt meg is szerzem bármi áron...

Ezen kívül nem kell jól ismerni ahhoz, hogy lásd, arrogáns és rasszista vagyok.

Minden egyes varázsló és boszorkány között különbséget teszek. A sárvérűeket, a félvéreket, és a muglikat mind lenézem. Azt gondolom, ők a varázsvilág szégyenei. Viszont az arany vérűek között is különbséget teszek.
Elég csak az arcomra nézni, és láthatod, mit gondolok rólad, már ha tudsz olvasni róla.
Bármilyen helyzetben képes vagyok hátba támadni, ha a helyzet úgy kívánja, és bizony a vér látványa sem tántorít vissza. Sőt inkább végignézem, ahol elszáll belőled az élet.

Sokan állítják, hogy nincs szívem, de ha közelebb merészkedsz, és ide teszed a kezed, hallhatod, dobog.

Mi a te történeted?
Amint vége lett a Sötét varázslatok kivédése órának, már szedtem is a lábam, hogy elhagyjam a termet. Ez az egyetlen használható tantárgy ebben a retkes iskolában, és én egyedül ezen vagyok hajlandó minden alkalommal megjelenni.
Út közben halk sustorgás üti meg a fülem, és elmosolyodva nézek a hangok és kuncogások irányába. Már megszoktam az efféle rajongást, ami övez, és amelyért teszek is, mert hogy igen kemény munka gyümölcse az, amit ilyenkor élvezek.
Lassú léptekkel a nagyterem felé veszem az irányt, és leülök pár mardekáros közé. Kis csapatunkhoz közel észreveszem Narcissa Black-et, akire egy lenéző pillantást vetek, és kiül arcomra az undor fintora, mert éppen találkozik a tekintetünk.
A Mardekár üdvöskéje, akit mindenki megkap, ha akar...
Magamban megforgatom a szemem, és mélyet szívok a nagytermi levegőbe. Elveszek egy szenvicset, és hosszú percekig meg sem szólalva falatozgatok.
Holnap kemény meccsnek nézünk elébe, és én minden tőlem telhetőt megteszek fogóként, hogy a csapatnak megszerezzem a cikeszt.
Gondolataimból a Griffendélesek asztalától jövő nevetés zökkentett ki, és hamar meg is láttam, hogy ki miatt kellett felkapnom a fejem.
Lily Evans. Összeszorított állkapoccsal figyelek a lány felé, és igyekszem a legrosszabb arcomat elővenni. Gyűlölöm, hogy sárvérű, de közben valami mégis vonz benne. Nem tudom megfogalmazni ezt az érzést. Gondterhelten beletúrok a hajamba, és igyekszem elterelni a figyelmem az önfeledten kacarászó Evans-ről, de egyszerűen nem megy.
Hírtelen felindulásból elindulok a kijárat felé, amikor ő és kis csapata is, és vállammal kissé neki ütközöm.
-Nem tudsz figyelni... -morgom oda neki, majd tovább megyek, mintha valahova éppen nagyon sietnék.
Ő csak egy mocskos sárvérű, semmi több... Nem is értem, hogy miért gondolok többet, mint ezt, de valahogy ki kell vernem a fejemből...

A karakter mögött Én |24| Multi nincs

made by amanda the pirate* at caution 2.0
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Lily Evans
7. évfolyam - Prefektus

Hozzászólások száma : 105

TémanyitásTárgy: Re: Lucius Malfoy   Szer. Szept. 02, 2015 7:24 pm

ELFOGADVA!
Már nagyon vártuk az érkezésedet kedves Lucius, örömmel szívom majd a véred a játéktéren, főleg, ha kimondod az S betűs szót! Házad nem más, mint a: MARDEKÁR! Nyomás irkálni! Smile
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://themagicoftime.hungarianforum.net

Lucius Malfoy
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal