When the past is transformed

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chat
Pontok

Mardekár: 30
Hollóhát: 35
Griffendél: 35
Hugrabug: 35

Latest topics
» The storm is coming - Louisa & Sirius
Szomb. Márc. 26, 2016 10:07 pm by Sirius Black

» The city that never sleeps
Pént. Feb. 19, 2016 2:42 pm by Rhaenys Eckhart

» Mr Tökéletes, avagy Potter szelencéje
Hétf. Jan. 25, 2016 5:17 pm by James Potter

» Potter kúria - Godric's Hollow
Hétf. Jan. 25, 2016 2:35 pm by James Potter

» Skulduggery
Csüt. Jan. 21, 2016 10:00 pm by Vendég

» Jackson és Louisa - Véletlen egybeesések
Szer. Jan. 20, 2016 9:20 pm by Louisa E. Lighter

» CRAIG, Lucy
Hétf. Jan. 18, 2016 4:38 pm by Lucy Craig

» Louisa E. Lighter
Hétf. Jan. 18, 2016 1:18 pm by Rhaenys Eckhart

» Elkészültem!
Vas. Jan. 17, 2016 3:39 pm by Louisa E. Lighter

Top posters
Lily Evans

Rhaenys Eckhart

Emilia Corvina

Kieran Kulkov

Sirius Black

Rodolphus Lestrange

Narcissa Black

Aaron Holloway

James Potter

Marcus W. Stephens

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (13 fő) Csüt. Júl. 23, 2015 7:39 pm-kor volt itt.
Facebook csoport

The Magic of Time
a Facebookon is

Share | 

Constante Gremaphore

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Constante Gremaphore   Szer. Aug. 12, 2015 10:44 pm

Név: Constante Gremaphore
Becenevek: Elég sok lehet...
Kor: 25
Születési dátum:1954. október 15.
Csoport: Sötét varázsló
Pálca: 11 és 3/4 hüvelyk fűzfa, sárkányszívizomhúr
Születési hely: A pokol (valójában London)
Vér: Félvér
Patrónus: Hiéna

Meséld el, milyen is vagy valójában

Az a vigyor, az az átkozott vigyor, sosem fagy le az arcáról. Egy bekattant gyilkossal állunk szemben, aki nem fél semmitől és megöl gondolkodás nélkül bárkit.
Egy skizófrén ember kiszámíthatatlan, főleg Constante. Nem lehet összeszámolni, hogy hány ént tartogat magában, de az a pletyka járja, hogy a meggyilkolt emberek dühöngnek benne. Soha életében nem volt normális ez az ember, még gyerekkorában is gyilkolt, hol állatokat, hol pedig a saját játszó társait.
A kórházban már szinte az összes énjét megvizsgálták, számon tartják mindet, bár még mindig vannak olyanok, amiket nem jegyeztek fel.
*Rá pillant a beteg kartonjára*
Hihetetlen ez az ember. Nem is nevezném embernek, inkább szörny. Nem kevés ember életét vette el. Sok gyerek rém meséjébe illő, bohócnak festett arca és zöld haja kicsit megrémiszti az embert, főleg azzal a vigyorral, ami sosem hagyja el az arcát. Ha ő innen kijut, mindennek vége!
*Nyaka tört a mesélőnek, majd egy rémisztő ember a falhoz szorít és nevetni kezd az arcomba.
- Szervusz ifjú, talán nem tanulmányozni jöttél? Nem kell megvizsgálnod, teljesen jól vagyok, viszont ha ennyire érdekellek, akkor elmondok egyet s mást magamról, mit szólsz? Hol is kezdjem, hol is kezdjem? ÁÁÁHH, NEM TUDOM! Kisember, te talán tudsz nekem segíteni! - a vigyor az az átkozott vigyor. - Mi vagyunk Constante Gremaphore, és azt hiszem be is mutatkoztunk, bár nem láttál még mindenkit. 189 cm magasak vagyunk, és ehez viszonyítva átlagos testet viselünk. ÁHÁHÁHÁHÁHÁHÁÁÁÁ! Consti nyugalom, nem kell idegeskedned és ordítoznod, hallkan is megértik amit szeretenél mondani. ÁH, nem nem értik meg, nem, nem érzik a fájdalmat Consti. - Énekelni kezd. - A Constika oly vidáááám, ha meggyilkolhat óraszám. És most te következel! ÁHÁHÁHÁÁÁÁÁ

Mi a te történeted?
Nem is tudom már mióta foglalkozom ezzel a beteggel . Soha életembe nem láttam ilyen elmebeteg embert, talán jobb is, hogy ő az egyetlen. Még az Aszkabanba sem akarják látni, bár nem csodálkozom.
Itt, az elmegyógyintézet alagsorában nem nagyon tud most megszökni, mivel kényszer zubbonyban van, és hat záras vasajtó állja az útját. A pálcáját kettétörtem akkor amikor idehozták. Könyörtelen emberrel csak könyörtelenül lehet bánni.
Az irodámba ültem, legalább már három órája. Nem sokára vizit, fel kell készülnöm. Minden héten kétszer kell foglalkoznom Constateval, bár ez alatt a két év alatt nem nagyon láttam változást. Azt nem értettem eddig sohasem, hogy egy ilyen tömeggyilkost, hogy nem végeztetnek ki. Nem egy embert ölt meg, nők és gyerekek is áldozatul estek a véres találkozásnak. Nem normális az ilyen, nem véletlen, hogy itt van.
A személyisége? Hihetetlen! Olyan sok arcát láttam ennek az embernek, hogy követni nem tudom. Hol nyugodt, hol kedves, de legtöbbször örjöng és ordítozik. Nem kellenek hozzá napok, hogy váltsa a személyiségét, ő megteszi egy másodperc alatt.
A gondolataimból feleszmélek, kopogtak.
- Igen?
- Doktorúr, mennünk kell! Nagy baj történt!
- Mégis mi?
A rémület az asszisztensem arcán gyanakvó volt, mégis feltettem neki a hülye kérdést. Constante kiszabadult. Mégis, hogy a fenébe?
Olyan hirtelen álltam fel, hogy még a székem is feldöntöttem. Kirohantam a folyosóra. Mindenki jajveszékelve rohant ki az épületből. Hangos robbanásra lettem figyelmes és az alkalmazottaim holteste az egyik folyosóról a másikra vetődtek.
Ez, hogy lehet? A szeme előtt törtem ketté a pálcáját! Hogy lehet, hogy más emberét tudja használni?
Halk dúdolás csapta meg a fülem, miközben az egyre hallhatóbbá vált. Majd egy árnyék is felbukkant, és nem sokkal később az árnyék tulajdonosa is.
Lehajtott fejjel vonszolta magát és a feje búbjáig véres volt. Rémülten álltam előtte a pálcámmal a kezembe, ő pedig csak egyre közelebb és közelebb jött.
- Doktorúúúr, úgy gondoltam meglepem, és inkább én jöttem vizitre. Csak, hogy ne tessék fáradozni miattam.
Egy hangos nevetés, majd egy tiltott átok.

A karakter mögött Corvi |19| Főkarakter: Emilia Corvina

made by amanda the pirate* at caution 2.0
Vissza az elejére Go down
Rhaenys Eckhart
7. évfolyam

Hozzászólások száma : 87

TémanyitásTárgy: Re: Constante Gremaphore   Szer. Aug. 12, 2015 11:18 pm

ELFOGADVA!
Mintha egy igazi horrorfilm elevenedett meg volna a szemeim előtt: te vagy az az ember - vagy valami -, akivel / amivel sosem szeretnék összefutni. Kicsit a jellemedet jobban kifejthetted volna, de bízom benne, hogy a játéktéren jobban kibontakozol majd. Smile Avatart foglalni ne felejts el Smile
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Constante Gremaphore
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal